Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Hlídejte si dostupnost PS5

Hlídejte si dostupnost PS5

25.6.2020 napsal(a) Honza H.

Dlouho očekávaný okamžik se přiblížil. V tuto chvíli Sony oznámilo více než 20 nových her pro PlayStation 5 a je znám i samotný vzhled této nové konzole, která přijde už velmi brzy.Co už víme? Nový PlayStation 5 digitální edice bude už od začátku podporovat zrhuba 100 her ze starší generace a toto číslo se bude postupně zvyšovat. Zároveň si můžete nechat svoje brýle PlayStation VR a užívat si virtuální realitu.

Alza.cz slevový kupón

Konzole vyjde ve dvou variantách - digitální a klasická. Klasická bude obsahovat DVD mechaniku. Pokud ovšem už teď víte, že obstarožní médium nevyužijete a pro přehrávání svých disků máte jiná zařízení, rozhodně zvolte digitální variantu, se kterou podle předběžných informací ušetříte až 100 dolarů při nákupu samotné konzole.

Samozřejmě že hlavním lákadlem je zvýšení výkonu celé konzole. PS4 je na dnešní dobu už velmi zaostalým kusem hardwaru, kterému se právem PC hráči dnes vysmívají. To se ale mějí a nová Play Station 5 bude velmi moderní k dnešnímu dni a díky optimalizaci vyzve na souboj i dražší herní počítače.

Oproti předchozí generaci je hlavní výhodou bleskové diskové úložiště SSD s kapacitou 825 GB. Zapomeňte na načítací obrazovky a mechanické disky. PlayStation 5 konečně adoptuje tuto skvělou technologii. Uprímně, už bylo na čase.

Těšit se můžete na vylepšenou zvukovou stránku her nebo přepracovaný Dualsense ovladač s haptickou odezvou, která bude mnohem inenzivnější než jste zvyklí. Například při rízení vozidel vám nabídne věrný odpor při řízení auta.

V současnosti se můžete těšit na 2é nových her, které vyjdou přímo pro PS5 - Horizon Zero Dawn 2: Forbidden West, Marvels Spider-Man: miles Morales, Gran Turismo 7 nebo Resident Evil Village.Pokud jste nadšenci do hardwaru, pak vás zajisté potěší, že CPU od AMD, které je tradičním dodavatelem této konzole je postavené na současné architektuře ZEN2 a nabídne 8 jader a 16 vláken. Grafický výkon je 10,28 TFLOPů, což není sice nejlepší co dnešní trh GPU nabídne, ale díky optimalizaci her právě pro toto zařízení dostanete mnohem lepší výsledky, než s grafickou kartou na PC s ekvivalentním výkonem. A navíc si můžete užívat Ray Tracing, který nabídnou pouze nejmodernější grafické karty NVidia řady 2000.

A teď kde konzoli koupíte? Obchody jako Alza.cz nebo Expert.cz už samozřejmě připravili konzole, příslušenství i hry do svého sortimentu. Zatím tu však nenajdete ani cenu. Ta totiž ještě nebyla stanovena. Zatím tedy nemůžete předobjednávat. Nicméně jakmile to bude možné, určitě vás budeme i my na slevovykupon.net informovat o možnosti předobjednávek. Kdoví, třeba s spolu s námi při nákupu i ušetříte.

Komentáře

CAPTCHA

Alza.cz slevový kupón

Alza.cz a.s. je český obchod s počítači, spotřební elektronikou, lídr a inovátor v oblasti internetového prodeje v České republice a na Slovensku. PC sestavy, notebooky, monitory, tiskárny, PDA, Software, MP3, digitální foto. Vše skladem...

Alza.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.