Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Hry na PS4

Hry na PS4

Ruku na srdce. Konzole není nejvýkonnějším kusem hardwaru a nenabízí ani skvělou hodnotu za peníze, za které je kupujete. Jedná se ale o praktického pomocníka, který už dnes zvládne i přístup k internetu a přehrávání filmů. Je tak ideálním hardwarem, který doplní Vaší televizi a bude spolehlivě suplovat domácí kino.

Proč ale lidé PS4 kupují? Přece kvůli exkluzivním hrám, které si jinde nenajdete. Skvělé tituly jako Last of Us, nadcházející Last of Us 2 nebo třeba Horizion Zero Dawn si prostě jinde než na PlayStation nezahrajete. A takových her je ještě mnohem více. Všechny je seženete na stránkách obchodu JRC.cz a to jak v digitální distribuci tak v krabicové verzi, která hráčům často nabízí malý dárek navíc a především pocit, že za své peníze získáváte něco jiného než jen slib přístupu do budoucna.

Pokud chcete ušetřit, navštivte před odesláním objednávky stránky našeho slevového portálu SlevovyKupon.net, kde můžete získat akční nabídky stejně jako zajímavé akční kódy, které je možné použít v košíku obchodu.


Jrc.cz

Jrc.cz slevový kupón

Zabýváme se maloobchodním prodejem a výkupem počítačových i konzolových her a příslušenství. Nabízíme akční, dětské, sportovní, strategické, závodní a další hry včetně adventur na PlayStation 3 a 4, X Box, Nintendo i PSP. Prodáváme e-knihy, deskové a karetní hry, figurky a hračky.

Jrc.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.