Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Hubněte s krabičkami

Hubněte s krabičkami

15.9.2016 napsal(a) Honza H.

Lékaři nás v každé televizní reklamně vyzývají ke zdravému životnímu stylu – tedy velkému množství pohybu a zdravé a vyvážené stravě. Tyto reklamy jsou vždycky hezky barevné plné hubených a vcelku bohatých lidí, kteří si pravděpodobně mohou dovolit strávit celé dopoledne hledáním těch nejzdravějších a nejdražších potravin a poté další hodiny vařením a přípravou zdravých pokrmů. Po tom všem ještě zaskočí do fitcentra a mohou usnout s pocitem, že žijí zdravě.

Dietavkrabicce.cz slevový kupón

Pro nás, obyčejné smrtelníky, je ale realita trochu jiná. Mnoho z nás má sedavé zaměstnání, jiní zase naopak fyzicky a časově náročné zaměstnání. Po těžkém pracovním dnu si potřebujeme spravit především to psychické zdraví – nějakým rychlým a dost pravděpodobně nezdravým jídlem. Na pohyb už nemáme ani pomyšlení a jediné na co nám zbyde trochu času je uvaření omáčky s knedlíkem na další dva dny k obědu do práce. Po této často mnohaleté rutině vypadá naše tělo jako přezrálá hruška, jsme stále unavení a z kolotoče není jakoby úniku. Začnou u nás nastupovat civilizační choroby, počínaje vysokým tlakem a hospitalizací s kardiovaskulárními poruchami konče.

Dietavkrabicce.cz slevový kupón

Je pro tento problém nějaké řešení. Ano je. Je levné? To Vám tvrdit nebudeme – i toto řešení má své mouchy, ale po naší prezentaci ho možná začnete zvažovat jako reálnou možnost.

O krabičkové dietě jste určitě už slyšeli. Jedná se o jednoduchou a ověřenou metodu, jak získat správné živiny a zároveň ztratit nebo uchovat svojí váhu. Konkrétně tu hovoříme o obchodě dietavkrabicce.cz – která je zakladatelem tohoto fenoménu u nás. Při registraci máte na výběr ze čtyř, respektive dvou programů – Hubnutí pro muže a pro ženy a pak "žiju zdravě" což prakticky znamená udržení hmotnosti při zdravé stravě, taktéž pro muže a ženy.

Program zvolíte pomocí přiložených kalkulaček, které jsou ovšem pouze orientační. Svůj program si zvolte hlavně podle svého cíle. Výhodou této diety je, že se nemusíte o nic starat. Můžete zachovat svou pracovní rutinu a přitom se zdravě stravovat. Krabičková dieta je v tomto případě sestavována týmem profesionálů složených z výživového poradce a kuchařů s dlouholetými zkušenostmi.

Naneštěstí je dietavkrabicce.cz dostupná pouze zákazníkům v Praze a blízkém okolí. Je možné, že se ale s počtem zákazníků bude okruh zvětšovat. Pokud si nejste jisti, zda si můžete krabičkovou dietu od dietavkrabicce.cz objednat, musíte zkontrolovat dostupnost služby na adrese obchodu.

Dietavkrabicce.cz slevový kupón

Každý den je k dispozici jídelníček, ze kterého si vyberete kompletní stravu. Ta obsahuje snídani, svačinu, oběd, odpolední svačinu a večeři. Samotné jídlo je dle referencí výborné a klienti opravdu dosahují reálných a měřitelných výsledků, pokud dodržují tuto dietu.

Finančně jsou samotná jídla relativně dostupná. Dle provedeného průzkumu spotřebuje pracující člověk denně o něco málo nižší částku na jídlo než s dietou v krabičce od Dietavkrabicce.cz. Problém, který ovšem jde více do peněz, je doprava. Pokud chcete dopravit každý den svoje kompletní menu až domů, zaplatíte běžnou cenu poštovného, kterou obvykle platíte za jakékoliv zboží. To je při denní dopravě relativně velká částka. Pokud máte štěstí, můžete objednat své jídlo k zaslání do odběrných míst, kde si můžete odebírat zdarma či za mírný poplatek. Pro většinu zákazníků jsou ovšem tyto místa daleko a při cestě k nim by utratili stejnou částku jako při doručení. My proto netvrdíme, že DietaVkrabicce.cz je levná – snaha něco stojí a my myslíme, že se vyplatí.

Abyste nesli následky drahého poštovného lépe, chystáme pro Vás pravidelně slevové kupóny a kódy. Aktuálně máme u nás na Slevovém kupónu k dispozici kód, který Vás opravňuje ke slevě 1 000 Kč na měsíční program – což se pohybuje mezi 15 – 20% slevy za celý tento měsíční program. Pokud tedy chcete začít se svým tělem něco dělat, je čas toho využít. Samozřejmě je možné, že se takové slevové kupóny objeví i v budoucnosti, sázet na to ovšem nemůžete. Tato sleva platí do 30. 9. 2016. Uplatníte ji při objednávce v košíku.

Věříme, že s DietaVKrabicce.cz se Vám podaří dosáhnout svého cíle a s naším aktuálním kupónem ušetříte alespoň trochu nákladů, abyste si mohli později zakoupit nové, menší oblečení.

S přáním hezkého dne, Váš SlevovýKupon.net

Komentáře

Dietavkrabicce.cz slevový kupón

Krabičková dieta Praha. Chcete zhubnout a už Vás nebaví drastická dieta?

Dietavkrabicce.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.