Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Ideální dárek pro hráče? Nová konzole z Xbox Series

Ideální dárek pro hráče? Nová konzole z Xbox Series

16.11.2020 napsal(a) Honza H.

Máte doma hráče? Říkáte, že tím hráčem jste vy? No pak je na čase otevřít své peněženky a zainvestovat zase na několik let dopředu do nové herní konzole. Pořiďte si nový Xbox Series X - v současnosti nejvýkonnější herní konzoli na trhu. Hry současnosti si zahrajete v rozlišení až 4K při 60 snímcích za sekundu. Ovšem díky zpětné kompatibilitě můžete hrát i klasiky, které už doma máte ze starších konzolí. S předplatným Xbox Game Pass (které bude skvělým doplňkem k dárku nebo dárkem samo o sobě) zpřístupníte stovky skvělých her za pár korun měsíčně.

Alza.cz slevový kupónKonzole má trochu excentrický vzhled - průmyslový design. I díky němu si ale může dovolit čtyřnásobnou výpočetní sílu proti Xbox One X. Je navíc neuvěřitelně tichý a efektivní. 4K rozlišení uspokojí rozhodně každého pixelového fanatika a 120 snímků za sekundu zase každého extremistu na počet snímků.

Konzole má od základu nově navržený hardware od AMD. Ten byl vyvíjen specificky pro užití v této konzoli. Inovativní architektura paralelního chlazení umožňuje skvělou hratelnost s vynikající grafickou věrností. Tři primární toky vzduchu pak rozdělí tepelnou zátěž hned doněkolika proudů.

Zapomeňte na mechanické disky. Xbox Series X nabídne SSD, kde netřeba dělat kompromisy. Rozšiřující úložná karta pak replikuje SSD a nabídne dostatečný prostor k ukládání her ve špičkové rychlosti. Jde o 1 TB kartu, kteoru vložíte do vyhrazeného protu v zadní části konzole.

Užívat si budete moci také nový modernzovaný design bezdrátového ovladače Xbox Series X. Nabídne dezénovaný povrch a vylepšenou geometrii pro pohodlnější hraní. Díky texturovaným rukojetím a hybridnímu ovladači vám neunikne žádný cíl z mušky. A je samozřejmě bezdrátovýPokud si dnes objednáte tento nový stroj na Alza.cz, budete muset ještě chvíli čekat. Alza.cz očekává naskladnění 10. prosince 2020. To je však dostatek času, abyste ho stihli vybalit z krabice a užít si s ním vánoční svátky.

Rezervace na Alza.cz pro vás znamená, že hlídají cenu za vás. Pokud se cena při zahájení prodeje sníží, vrátí vám rozdíl. Nic tedy neriskujete. Navíc máte jistotu nákupu. Jakmile Alza.cz zboží naskladní, nikdo vám jej nevyfoukne před nosem. S rezervací získáte také pevné místo v pořadníku. Budete tak mezi prvními, kdo zboží obdrží. Zahájení prodeje sledovat už nemusíte. Alza.cz to udělá za vás.

Můžete si také zamluvit/koupit hry pro tuto platformu. Čekají na vás opravdové lahůdky jako třeba dlouho očekávaný Cyberpunk2077.

Přejeme vám spoustu budoucí zábavy s novým a zajisté skvělým herním strojem.

Komentáře

CAPTCHA

Alza.cz slevový kupón

Alza.cz a.s. je český obchod s počítači, spotřební elektronikou, lídr a inovátor v oblasti internetového prodeje v České republice a na Slovensku. PC sestavy, notebooky, monitory, tiskárny, PDA, Software, MP3, digitální foto. Vše skladem...

Alza.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.