Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Ideální proviant na výlety

Ideální proviant na výlety

8.5.2020 napsal(a) Honza H.

Sušené maso. Divné? Ale kdepak. Jedná se o jeden z nejstarších způsobů uchování masa na dlouhou dobu. Dělali to už lidé v dobách dřevních. Indiáni v Americe ho pak znovu ukázali příchozím kolonizátorům. Možná jsme na to opět na čas zapomněli, ovšem Jerky znovu zažívá boom.

Susene-Maso.cz slevový kupón

Proč? Zajisté jste si všimli, že začala doba, kdy si lidé dávají pozor na to co jedí. Někteří se stanou vegetariány či vegany ať už z výživových nebo etických důvodů. Jiní se zaměří na primární suroviny v kontrastu k těm průmyslově zpracovávaným potravinám. Někdo chce BIO, jiný chce hubnout. Mnohé z těchto směrů (kromě vegetariánů a veganů) se ale shodnou na tom, že sušené maso je pro lidské tělo rozhodně prospěšné. Však obsahuje prakticky pouze bílkoviny a důležité minerály. Už z principu totiž nemůže obsahovat nic jiného. Tuk je při sušení velmi nežádoucí a vede k rychlému kažení masa a tak je nutné se mu do nejvíce vyhnout. A pokud nezvolíte nějakou nevhodnou marinádu, pak neobsahuje ani žádné sacharidy. Přitom v malém množství sušeného masa je připravená obrovská porce energie.

To dělá ze sušeného masa ideálního společníka na cesty. Stačí malý sáček na dlouho cestu. Nic neváží, stačí párkrát zobnout a jste připraveni pokračovat. Pokud pro sušené maso zamíříte do supermarketu, nejspíš uspějete, ovšem za jakou cenu? Internetový obchod Susene-maso.cz nabídne široký výběr sušeného hovězího, vepřového, drůběžího a dalšího masa. Například 40 g masa za 59 gramů je bezkonkurenční nabídka. Vy navíc můžete ušetřit ještě více, pokud využijete tento náš slevový kód na 20 % slevu na vše z tohoto obchodu.

Tak na co ještě čekáte? Přejeme dobrou chuť.

Komentáře

Susene-Maso.cz slevový kupón

Sušené maso, šušené ryby i mořské plody jsou pochoutky a delikatesy patřící do zdravé výživy.

Susene-Maso.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.