Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Infrasaunu a bazénovou chemii nakoupíte nejlevnějši teď

Infrasaunu a bazénovou chemii nakoupíte nejlevnějši teď

21.12.2016 napsal(a) Honza H.

Zapomeňte teď na Vánoce. Pokud nemáte ještě dárky, na internetu už to až na výjimky nestihnete. Zavřete oči, představte si vlastní zahradu, sluníčko, studené nápoje s paraplíčkem a bazén všude okolo sebe. Ano, opravdu chceme v tuto dobu mluvit o obchodě Marimex.cz. Nebojte se ovšem, nabízejí i zboží, které užijete i v zimě.

Není překvapením, že Marimex.cz si schovává nejlepší slevy na zimní období – obchody s bazény běžně váznou a ani na Vánoce není úplně běžné věnovat někomu bazén. Je tu ale sortiment zboží, o kterém už jsme v minulosti v našem magazínu hovořili – sauny a infrasauny. Možná si ještě pamatujete slevu 2 000 Kč na všechny infrasauny ze sortimentu Marimex.cz. Světe div se – sleva je zpátky2. Tuto slevu jsme zkoušeli včera i dnes (21. 12.) a stále funguje, jak můžete vidět na dnešním obrázku. Potíž je, že nemáme tušení, jak dlouho ještě fungovat bude. Pokud jste si tedy vždy přáli mít doma infrasaunu, teď je nejlepší příležitost.

Marimex.cz slevový kupón

Vypotřebovali jste všechnu chemii na úpravu vody v sezóně? Připravte se na tu další. Nabízíme vám kupón na slevu 25 % na všechnu bazénovou chemii z nabídky - velmi oblíbená je třeba Aquamar Komplex 5v1. Vzít ale můžete jakoukoliv chemii. Věřte tomu, že chemie se vyplatí více než měnit stále vodu nebo muset navštěvovat doktora s nějakou ošklivou vyrážkou z neupravené vody. (Chemie je navíc už v obchodě zlevněná – kupón platí již na zlevněné zboží).

Marimex.cz ale se slevami ještě nekončí. Máte doma prostor pro ubytování návštěvníků, ale nemáte žádnou postel, do které byste je uložili? Nafukovačka je jasným řešením. V Marimex.cz na ně teď dostanete s naším kupónem slevu 10 %. Pokud si k tomu vyberete i infrasaunu nebo chemii, pak nezoufejte – můžete spolu tyto kupóny použít všechny v jedné objednávce. Na rozdíl od ostatních obchodů zde není omezení : 1 kupón na 1 objednávku. Kombinovat tak můžete kupóny pro různé druhy zboží.

Marimex.cz slevový kupón

Nyní Vám ale budeme prezentovat kupóny, které již s již zadanými zkombinovat nemůžete. Vytáhněte tedy kalkulačky a spočítejte si, který kupón se vám vyplatí nejvíce. Pokud se na Vaše zboží nevztahuje žádný výše zmíněný, můžete využít kupóny univerzální. Marimex.cz Vám nabízí slevu 250 Kč při nákupu nad 5 000 Kč nebo 100 Kč při nákupu nad 1 000 Kč. Platí na celý sortiment. Pořídit tak na léto můžete třeba levnější trampolínu, vířivku, bazén, hračky na zahradu a další věci.

Pokud patříte mezi ty, kteří Vánoční dárky nakupují až po Vánocích, můžete to zabalit rovnou teď – lepší nabídku už od Marimex.cz do konce roku nedostanete. Myslete na to, že velká část těchto kupónů má neznámou dobu platnosti.

Věříme, že se Vám nabídka kupónů do obchodu Marimex.cz líbí a doufáme, že Vaše příští léto s těmito produkty bude ještě zajímavější.

Komentáře

Marimex.cz slevový kupón

Více než 20 let se Marimex specializuje na prodej bazénů a relaxačních technologií. V jejich nabídce naleznete nadzemní, nafukovací, dětské i vířivé bazény Tampa, dále infrasauny, trampolíny, grily, pískové filtrace, solární ohřevy bazénů a široký výběr bazénové chemie a příslušenství k bazénům.

Marimex.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.