Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Invia - cestovní agentura

Invia - cestovní agentura

Společnost Invia.cz, a.s., je v současné době největší internetovou cestovní agenturou v České republice. Byla založena v roce 2002 jako Mojedovolená.cz, s.r.o. a o dva roky později došlo ke změně názvu na Invia.cz kvůli plánované expanzi do zahraničí. V tuto chvíli nabízíme zájezdy od více než 300 cestovních kanceláří v České a Slovenské republice, případně jsme schopni zařídit zájezd od německých cestovních kanceláří.

Kromě nejnižší ceny na trhu nabízí Invia.cz takzvaný Faktor 100. Jedná se o jednoduché pojištění, které dostává každý klient ke svému zájezdu zdarma. Toto pojištění kryje riziko spojené s koupí zájezdu a následným neuskutečněním zakoupené dovolené z důvodu krachu pořádající cestovní kanceláře. Klient tak díky pojištění Faktor 100 získá okamžitě zpět 100% svých investovaných prostředků ve formě voucheru na nový zájezd bez ohledu na to, zda cestovní kancelář byla řádně pojištěna, či nikoliv. Pouze u Invia.cz je nákup dovolené bez jakýchkoliv rizik.


Invia.cz

Invia.cz slevový kupón

Invia.cz je největší online prodejce zájezdů v České republice, který nabízí zájezdy od více než 300 cestovních kanceláří.

Invia.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.