Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > ISIC slevy

ISIC slevy

24.5.2019 napsal(a) Honza H.

Studenti malou zelenou kartičku zajisté znají. Používají ji ve škole, v menzách, v některých restauracích i v kamenných obchodech. Jmenuje se ISIC a dává studentům přístup k různým výhodám. Studentskou kartičku je ovšem nutné udržovat aktivní pravidelnou obnovou její platnosti. Máte-li ISIC platný, můžete ovšem získávat slevy i na internetu.

 slevový kupón

Mnohé internetové obchody nabízejí možnost vložení identifikačního klíče ISIS do políčka pro slevu nebo do zvláštního políčka právě pro ISIC. Získat tak můžete slevu na různé zboží. Může to být internetová galerie Kasa.cz se svým kompletním sortimentem, mohou to být restaurace McDonalds, tarify Vodafone, parfumerie Fann.cz, obchod se sportovním zbožím Sportisimo, obchod s oblečením Woox, různá pojištění a spousty dalších.

My pro Vás nabídky pro ISIC připravujeme v jednotlivých obchodech na SlevovyKupn.net. Díky tomu budete vždy v obraze. Budete tedy vědět, zda se vyplatí víc nakoupit na studentskou kartičku nebo bude v konkrétním případě výhodnější využít některý z dalších slevových kódů, který bude aktuálně platný.

ISIC je rozhodně skvělá věc, která se studentům vyplatí a měli byste z ní vytěžit za dobu studia co nejvíce. I pravidelná investice do obnovy licence této kartičky se zajisté vyplatí.

 slevový kupón

Ještě bychom rádi připomněli že existují i další kartičky – ITIC pro učitele, IYTC pro mládež do 26 let a Alive pro studenty kombinovaného studia, nepedagogické pracovníky a členy sportovních svazů. Některé slevy jsou samozřejmě platné i pro ně, ačkoliv ne všechny. Mimochodem kartičku ITIC mohou získat i učitelé základních, středních a mateřských škol, což je málo známý fakt. Pokud se Vám tedy slevy líbí a jako učitel byste je chtěli získat, pak se informujte o možnostech na ISIC.cz.

Děkujeme za pozornost a přejeme Vám spoustu ušetřených peněz díky akcím s kartičkami ISIC a našemu slevovému portálu SlevovyKupon.net.

Komentáře

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.