Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Jak funguje SlevovyKupon.net

Jak funguje SlevovyKupon.net

30.9.2016 napsal(a) Honza H.

Zajímá Vás co je náš portál, co poskytuje a jak funguje? Pak si přečtěte následující řádky, které jsou sondou do fungování slev na SlevovyKupon.net

Náš portál funguje od roku 2012 a je tu především pro to, aby Vám, zákazníkům poskytoval přehled o slevách a akcích u obchodníků a také sbíral velmi oblíbené slevové kódy. Tyto kódy Vás opravňují u vybraných prodejců k získání slevy z jednotlivých kusů zboží nebo klidně celé objednávky o jednotky až desítky procent.

 slevový kupón

Na začátku šlo o skromný projekt jednoho člověka, který si všiml, že v zahraničí je velmi populární získávání a sdílení těchto kódů mezi zákazníky. Také si povšiml, že vznikají celé rozsáhlé portály, které je shromažďují. Po nenáročném průzkumu došel k závěru, že u nás taková služba prakticky neexistuje a proto jí založil. Od té doby se ovšem mnohé změnilo. Web získal nový vzhled, přehlednější design, efektivní vyhledávač a chytré členění kódů a kupónů do kategorií podle zaměření obchodů.

V poslední době se zaměřujeme na přidávání popisů k jednotlivým obchodům, zefektivnění vyhledávání pomocí známých vyhledávačů a také informování zákazníků o nejvýznamnějších slevách prostřednictvím právě tohoto magazínu. Snažíme se Vám tedy pomáhat s nákupem a zlevňovat zboží, které byste i jinak nakoupili za cenu vyšší.

 slevový kupón

Věděli jste, že i Vy nám můžete pomoci? Na našem slevovém portálu SlevovyKupon.net Vás nezatěžujeme zbytečnou reklamou – stránka je čistá a přehledná a tak to má také být. Finance na provoz tohoto slevového portálu získáváme díky Vaší návštěvnosti, díky tomu že využíváte naše slevové kupóny a kódy. Pokud se Vám náš portál líbí nebo Vás zaujme konkrétní sleva, řekněte o ní Vašemu kamarádovi, kamarádce, rodinnému příslušníkovi nebo komukoliv si myslíte, že by se mu sleva mohla hodit nebo je jednoduše sdílejte na sociálních sítích. Čím větší provoz na našem portálu zaznamenáme, tím více práce dokážeme udělat, seženeme Vám další kódy, vylepšíme web a budeme tu moci být pro Vás.

Další způsob, jak nám můžete pomoci je prostřednictvím hodnocení kupónů a kódů. V naší databázi jsou tisíce kódů a kupónů, které jsou často časově omezené. Někdy se nám podaří získat informaci o expiraci tohoto kódu a tak se s Vámi podělíme a po uplynutí této doby se kupón deaktivuje a přesune do archivu. Některé kódy ale přicházejí bez informace o expiraci a my je umístíme na náš web s dobou neomezenou. Pokud zaznamenáte, že kupón či kód již není platný, máte možnost ho označit po jeho kliknutí jako již neplatný. Pokud taková hlášení obdržíme, kupón znovu prověříme a případně ho manuálně deaktivujeme. Pomozte nám tedy učinit náš portál funkční a čistý.

 slevový kupón

Nejaktivnější uživatelé mohou z našeho portálu získat finanční odměnu. V bonusovém programu získáváte body. 3 nejaktivnější uživatelé získávají finanční odměnu 500, 300 a 200 Kč. Jak získáte body a zároveň nám pomůžete s rozvojem serveru? Za každou návštěvu získáváte 1 bod. Za propagaci prostřednictvím odkazu, který sdílíte na sociálních sítích, máte možnost získat další body. Nejvíce bodů pak získáte, pokud se s námi podělíte o funkční slevový kód či kupón, který my vystavíme a dáme jej k dispozici ostatním uživatelům našeho portálu.

Jak vidíte, máme vzájemně možnost si pomáhat. Čím více náš portál budete využívat, tím více máte v delším časovém horizontu možnost získat. Víme, že nejsme zdaleka dokonalí a že náš portál se potřebuje neustále zlepšovat a rozšiřovat. Pokud jste pravidelnými uživateli, děkujeme Vám za Vaši přízeň a doufáme, že jsme Vám pomohli ušetřit Vaše těžce vydělané peníze.

S přáním hezkého dne Váš SlevovýKupón.net

Komentáře

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.