Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Jak nalézt nejlevnější hotel

Jak nalézt nejlevnější hotel

22.9.2016 napsal(a) Honza H.

Hledání hotelu či jiného ubytování v České republice i zahraničí může být docela složité. Pokud přijdete do hotelu, nemáte prakticky žádnou šanci vědět, kolik Vám vlastně naúčtují. Často je každý den taxa jiná, mění se podle dnů v týdnu, sezóny, konstelace hvězd a kvality spánku hotelového manažera. Pokud tedy nejste zrovna milionáři, hotel si předem zarezervujete a přesně budete vědět, kolik za ubytování a spojené služby zaplatíte.

Booking.com slevový kupón

Jak ale tedy hotel vyhledáme? Jít stránku od stránky a kontrolovat ceny by Vám zabralo celý den a vy stejně nevíte, jak se hotely v dané lokalitě jmenují, kde se vyskytují a často neumíte ani jazyk, který stránky tohoto hotelu využívají. Co teď? Najmout tlumočníka nebo vyrazit do ulic a ptát se s překladačem v ruce místních na levné hotely? Ale kdepak. Použijete přece Booking.com.

Co je Booking.com? Jedná se o portál, který agreguje nabídky partnerských hotelů a poskytuje rezervace v jednotném prostředí aplikace Booking. Aktuálně Booking nabízí více než jeden milion možností ubytování po celém světě a to ve více než půl milionu destinací. Každý den se objeví nové nabídky, nové hotely, nové slevy, nové akce.

A co je na tom ještě lepší? Pokud nemáte vybraný konkrétní hotel, což nejspíš nemáte, pokud používáte Booking, jednoduše zadáte město, kam potřebujete jet a Booking Vám nabídne všechny hotely v tomto městě s nabídkami seřazenými podle vašich přání – takže například od nejnižší ceny v konkrétním termínu. V pondělí může být levnější hotel A, v pátek zase hotel B.

Proto po Vás Booking.com chce při vyhledávání destinaci, datum příjezdu a datum odjezdu. Na základě těchto údajů Vám vygeneruje nejvýhodnější nabídku pro daný termín a danou destinaci. Vy tak máte přehled o cenách v dané době na stejném místě. Ještě větší výhodu pak máte, pokud nepotřebujete pevný termín. Vyberete si tu nejlevnější variantu v období +- jeden týden a naplánujete si tak například svojí dovolenou.

Booking.com slevový kupón

Jak to celé funguje? Uvedeme Vám příklad. Chceme si zarezervovat hotel kdekoliv v Chicagu (Illinois, USA) a chceme tam dorazit 24. září a odjíždět budeme 30. září. Pojedeme v počtu 2 dospělých osob a stačí nám jeden pokoj. Vyplníme tedy podle těchto údajů titulní stranu.
Nyní nám už vyskočily nabídky konkrétních hotelů. Protože chceme ušetřit, chceme ten nejlevnější hotel. Pokud bychom měli nějaké požadavky, v levém panelu můžeme specifikovat další věci jako například snídani v ceně, počet hvězdiček hotelu, typ hotelu, hodnocení uživatelů (uživatelé na Booking mohou psát recenze a udílet hotelu hodnocení) a zařízení jako parkoviště, wifi, restaurace apod. My nic extra nechceme, proto jen jednoduše seřadíme nabídky od té nejlevnější.

Booking.com slevový kupón

Vidíme, že jsme tak získali akční nabídku v hotelu Holiday Jones. Jaké štěstí – získali jsme akční cenu. Vybereme si tedy pokoj v tomto hotelu. Nyní se již díváme na konkrétní popis hotelu Holiday Jones. V pravé části vidíme hodnocení uživatelů, které je velmi dobré. Vidíme popis, fotografie, seznam vybavení a další důležité informace. V tomto případě máme dole na výběr pouze jeden typ pokoje, protože ostatní jsou vyprodané. Obvykle je jich ale k dispozici více a vy tak můžete volit mezi manželskou postelí, oddělenými postelemi nebo například vícelůžkové pokoje v případě hostelů.

Booking.com slevový kupón

Nyní již zbývá jen Rezervovat pokoj tlačítkem vpravo. Vyplňte své osobní údaje a údaje ostatních hostů, můžete přidat doplňkové služby jako je snídaně nebo pronájem auta. Můžete připsat poznámku a požadavky pro hotel (v jazyce země, kam jedete). V posledním kroku je obvykle ověřena Vaše platební karta. Na Booking.com nemusíte okamžitě stačit. Hotel si prostřednictvím rezervačního systému pouze ověřuje, že na kartě jsou dostatečné prostředky k úhradě ubytování.

Je hotovo a vy můžete balit kufry. Za hotel zaplatíte na místě.

Booking.com slevový kupón

Doufáme, že jsme Vám tímto návodem a krátkou recenzí pro Booking.com pomohli a pro Vás tak bude rezervování hotelu snadnou záležitostí a budete se tak moci soustředit pouze na to abyste si užili svojí dovolenou.

S pozdravem a přáním pěkného dne Váš SlevovýKupón.net

PS: nezapomeňte se na Booking.com přihlásit pomocí e-mailu a získat tak odběr nejlepších nabídek akcí z celého světa. Také můžete sledovat naše kupóny Booking.com, kde také naleznete výhodné nabídky rezervací.

Komentáře

Booking.com slevový kupón

Velké slevy na hotely v destinacích na celém světě. Prohlédněte si hodnocení hotelů a využijte zaručeně nejlepších cen hotelů všech úrovní.

Booking.com

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.