Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Jak se Yves Rocher zrodil?

Jak se Yves Rocher zrodil?

Značka Yves Rocher se zrodila v roce 1959 ve vizi, kterou měl pan Yves Rocher, který věřil v kosmetiku, která by byla založená čistě na rostlinné bázi a která by zpřístupňovala krásu všem ženám.

Pan Yves Rocher propojil své znalosti z přírody s vědeckým výzkumem a s cílem dostat do svých výrobků nejúčinnější rostlinné výtažky. Svou filozofii zároveń opřel o podporu zdravého životního prostředí.

Značka Yves Rocher je dnes pěstitelem, výrobcem a distributorem svého zboží a to už od roku 1959. Již více než 50 let tak využívá blahodárných účinků rostlin ve prospěch ženské krásy. Zároveń ale také aktivně chrání životní prostředí a zajišťuje sám pro sebe vysokou kvalitu a ochranu svých výrobků proti padělání.

Značku dnes vede vnuk pana Yese - Bris. Společnost zaměstnává více než 16 000 lidí. Svět se sice mění, ale vize společnosti zůstává stejná - pečovat o krásu žen za pomoci rostlin.


Yves-Rocher.cz

Yves-Rocher.cz slevový kupón

Yves Rocher, internetový obchod Yves Rocher, e-shop Yves Rocher, prodej výrobků Yves Rocher, výrobky pro zeštíhlení, krém proti stárnutí pleti, krém proti vráskám, péče o pleť, péče o tělo, přírodní kosmetika.

Yves-Rocher.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.