Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Jak si zařídit účet na VictoriaMilan.cz?

Jak si zařídit účet na VictoriaMilan.cz?

Na titulní straně vyplňte svou budoucí přezdívku, věk a zadejte svoji e-mailovou adresu. Poté budete vyzváni k zadání toho, co hledáte. Naneštěstí český překlad není dokonalý. Můžete si vybrat z kategorií krátkodobých či dlouhodobých vztahů, online aférky s erotickým chatem, cokoliv jiného nebo můžete být prostě zvědaví a dívat se na profily uživatelů.

Pak si můžete vybrat, co Vás vzrušuje – stačí vybrat tři kategorie z nabízených jako jsou: trochu stidlivý, atletická postava, dominance, páska přes oči, kybersex, orální sex, přírodní prsa, rychlá auta, dlouhá předehra apod.

Nyní je nutné říct něco málo o sobě, abyste nalákali uživatele. Sdělte svoji výšku, váhu, barvu vlasů, očí, jak moc se cítíte být krásní a další parametry, které se liší pokud vyplňujete profil muže či ženy. Jak poslední zvolte město, v jehož okolí chcete hledat.

Nyní je nutné potvrdit svojí e-mailovou adresu. Na ní Vám přijde odkaz, na který je třeba kliknout a potvrdit tak, že jste to opravdu vy.

Dalším krokem by mělo být doplnění Vašeho profilu. Základem je samozřejmě kvalitní profilová fotka a další fotografie. Můžete používat anonymizující nástroje hned po nahrání nebo se můžete rozhodnout nahrát fotku bez obličeje, pokud se bojíte o své soukromí. Pro zvýšení kredibility můžete ověřit svůj profil pomocí mobilního telefonu, účtu Google plus, účtu Windows live nebo facebookového účtu. To samozřejmě neznamená jejich propojení či sdílení informací.


Victoriamilan.cz

Victoriamilan.cz slevový kupón

Cítíš se v monotónním vztahu jako v pasti? Postrádáš vášeň a vzrušení? Zažij zas vášeň – najdi si milenku nebo milence! 100% anonymní a diskrétní!

Victoriamilan.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.