Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Jak vybírat plenky na Prodeti.cz

Jak vybírat plenky na Prodeti.cz

Každá maminka má před narozením potomka na výběr. Může si vybrat mezi jednorázovými a látkovými plenkami. Poměrně praktickýž způsob je ale také plenky kombinovat - látkové používat doma a na cestách se spokojit s jednorázovými.

Jednorázové plenky, které na Prodetic.z zakoupíte jsou jednoduché na použití, nemusíte použité nikde skladovat, a oblíbenou značku seženete i v zahraničí. Dlouhodobě Vás ale budou stát více peněz a nejsou šetrné k životními prostředí - na jedno dítě vyjde za život až 1 tuna vyhozených plenek, které se rozkládají zhruba 200 let.

Látkové plenky jsou na druhé straně ekologické i přes vyšší spotřebu vody a pracíczh prostředků. Využívat je možné pro více dětí a pak je možné je poslat dále. Navíc pomáhají správnému vývoji kyčlí při balení na široko. Je nutné je ale skladovat už použité, musí se prát a to zabere drahocenný čas. Rozhodnutí je jen na Vás. Pokud si ale stále nejste jisti, využijte podrobného návodu na to, jak vybrat plenky na Prodeti.cz a kdo ví, možná právě zde najdete tu vhodnou značku plenek, které budou Vašemu dítku vyhovovat.


Mall.cz

Mall.cz slevový kupón

Internetová nákupní galerie nabízející bílé zboží, elektroniku, PC a mobily, sport, hobby, chovatelské potřeby, hračky, design a styl. Již od roku 2000 se v Mall.cz snaží být vaším spolehlivým partnerem vždy, když potřebujete rychle a komfortně nakoupit.

Mall.cz


Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.