Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Jarní slevové tornádo na Alza.cz

Jarní slevové tornádo na Alza.cz

19.4.2019 napsal(a) Honza H.

Alza.cz Vaši peněženku jen tak na pokoji nenechá. Samozřejmě se můžete těšit na pravidelné Black Friday výprodeje. Slevové tornádo, které zasáhlo Alzu teď na jaře je ale akce jiného druhu. Běžný Black Friday nebo výprodej nabídne speciální kategorii zboží, kde můžete nakupovat zlevněné výrobky. Slevové tornádo je ale chaos. Slevy na produkty naleznete napříč všemi kategoriemi Alza.cz. Akce platí od 16. dubna do 22. dubna (tedy Velikonočního pondělí).

Alza.cz slevový kupón

Akční slevy se týkají více než 3 500 produktů v akci. Slevy jsou v hodnotě až 30 % (což je relativně uvěřitelná hodnota). Slevy můžete hledat ve svých oblíbených kategoriích: Notebooky, Mobilní telefony, Televize, Herní zóna, Domácí spotřebiče, Velké spotřebiče, Domácnost, Parfémy, Hračky, Sport i Hobby.

Jako příklad způsobu, jak se slevovým tornádem ušetřit, můžeme uvést výběr stanu. Dlouho jsme uvažovali o koupi kvalitního stanu a Černý pátek (ten opravdový před Vánoci) jsme na Alze prošvihli. Nyní náš vybraný stan můžeme zakoupit se slevou 27 % a připravit se tak na letoštní kempovací sezónu. Mrkněte se i Vy na produkty, které máte dlouhodobě vyhlídnuté.

Jak poznáte, že produkt na Alza.cz zasáhlo slevové tornádo? U každého produktu, na který se tornádo vztahuje, se po najetí myší na produkt zobrazí žlutý proužek s textem Slevové tornádo. Pokud Vás tato akce Alza.cz zaujala, tak nezapomeňte pozvat i své přátele třeba i prostřednictvím sociálních sítí. Přejeme výhodný nákup a skvělé prožití letošních sluncem zalitých Velikonoc.

Komentáře

CAPTCHA

Alza.cz slevový kupón

Alza.cz a.s. je český obchod s počítači, spotřební elektronikou, lídr a inovátor v oblasti internetového prodeje v České republice a na Slovensku. PC sestavy, notebooky, monitory, tiskárny, PDA, Software, MP3, digitální foto. Vše skladem...

Alza.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.