Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Jo Nesbø bez poštovného a novinky na září

Jo Nesbø bez poštovného a novinky na září

4.9.2019 napsal(a) Nikola B.

Máte rádi detektivky? Severské detektivky? Pokud ano, my a knihkupectví Albatrosmedia.cz pro vás máme krátkodobě velmi zajímavou a hlavně výhodnou nabídku. A krátkodobě píšeme proto, že trvá jen do 11. září. A o co jde? O sérii s výborným kriminalistou Harrym Holem. Pokud si totiž do uvedeného data objednáte, tedy předobjednáte, již dvanáctý případ s tímto svérázným detektivem, knihu nazvanou Nůž, nebudete muset platit za poštovné. Jediné, co je třeba udělat, je vložit uvedený slevový kód do svého nákupního košíku. Ten naleznete jak u nás na Slevovykupon.net, tak i v nejnovějším newsletteru. Navíc pro prvních 50 předobjednávek je připraven dárek zdarma - magnetická záložka Jo Nesbø. Dárek platí do rozdání nebo odvolání.

Pokud jste s tímto norským spisovatelem a hudebníkem Joem Nesbøem dosud neměli tu čest, prohlédněte si celou nabídku. Veškeré kousky mají se slevou. Výhodná je celé série rozdělena do dvou boxů. Prvních pět případů Harryho Hola pořídíte za 927 Kč, tedy se slevou 15%. Dalších pět pak se stejnou slevou 15%, ale cenou 1 267 Kč. Levnější jsou taktéž jednotlivá díla.

Albatrosmedia.cz slevový kupón

Knihkupectví toho má v nabídce mnohem více. Tou další je například 20% sleva na čtení z Vyšehradu. V nakladatelství Vyšehrad můžeme vybírat z řady tematických oblastí z historie a literatury faktu, filosofie, české a zahraniční beletrie. Tato akce trvá do konce září. A když už jsme zmínili nový měsíc, i zářijová knižní úroda je velmi plodná a je z čeho vybírat. Albatrosmedia doporučuje čtvrtý díl oblíbené detektivní série s charismatickým vyšetřovatelem Cormoranem Strikem a odvážnou Robin Ellacottovou, detektivku Smrtící bílá. Kniha je zlevněna ze 499 Kč na 424 Kč. Nebo odlehčenější čtení Bernatský: Dvojtáta, příběhy známého českého moderátora Vojtěcha Bernatského o tom, co všechno přináší otcovství po čtyřítce. I toto dílo je zlevněno o 15%.

Albatrosmedia.cz slevový kupón

V nejčerstvější nabídce je také nový zpěvník oblíbeného českého písničkáře, držitele Českého slavíka a několikanásobného držitele cen Anděl či Žebřík, Tomáše Kluse. V pořadí třetí zpěvník obsahuje nejen texty a noty všech písní z posledních dvou Tomášových alb Anat život není a Spolu, ale i příběhy spjaté s jednotlivými písničkami a spoustu dalších informací ze zákulisí. Samozřejmě i zde pořídíme se slevou.

Albatrosmedia.cz slevový kupón

A ještě jedno malé upozornění – u nás na Slevovykupon.net se nachází sleva v podobě slevového kódu. Ten je 50 Kč a použít ho jde na nákup nad 300 Kč. Připomínáme také, že doprava zdarma platí už od 799 Kč nebo si objednávku můžeme zdarma vyzvednout v jedné z 34 prodejen. K nákupu také dostaneme dárek zdarma – aktuálně rozdávají knihu Pozůstalí od amerického spisovatele a scénáristy Toma Perrotta. Jde o románovou předlohu úspěšného seriálu HBO. Dárek dostaneme k objednávce nad 1 000 Kč a platí do rozdání. Pokud této částky nedosáhneme, knihu si můžeme objednat za 84 Kč (původní cena 99 Kč).

KomentářeAlbatrosmedia.cz slevový kupón

Internetové knihkupectví Albatrosmedia.cz poskytuje svým zákazníkům pestrou škálu knih a multimédií určených pro děti i dospělé a navíc ke každému nákupu nad 1000 Kč získáte poštovné a knižní dárek úplně zdarma.

Albatrosmedia.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.