Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > K nákupu hubice za 2 699 Kč zdarma (ELECTROLUX)

K nákupu hubice za 2 699 Kč zdarma (ELECTROLUX)

11.12.2020 napsal(a) Honza H.

PURE Q9 je vysavač pro snadný a rychlý úklid od značky Electrolux. S ním objevíte kouzle nejtiššího tyčového vysavače s lehkou hliníkovou konstrukcí a nadčasovým designem. Pokud si ho zakoupíte v aktuální akci, získáte k němu jako dárek hubici PowerPro na tvrdé podlahy.

Vybírat můžete z několika modelů vysavače - PQ91-ANIMA, PQ91-ALRGY, PQ91-50MB nebo PQ91-40GG. Díky hubici zdarma pak získáte špičkového domácího pomocníka na úklid v režimu 3 v jednom. Podmínkou pro získání dárku je registrace a digitální kopie prodejního dokladu, který vystaví prodejce. Do 30 dnů od registrace vám dárek bude zaslán na uvedenou adresu.

Okay.cz slevový kupón

Akce platí od 1. listopadu 2020 do 31. prosince 2020 u vybraných prodejců. Výměnná hubice PowerPro má excelentní výkon zejména na tvrdé podlaze - parkety nebo dlažba. Sběr prachu je v tomto případě 7x silnější ve srovnání s předchozím modelem. Hubice zvládne účinně posbírat jemný prach i velké nečistoty jedním tahem a ještě k tomu podlahu lehce přeleští. Kartáč pak vyčistíte snadno sešlápnutím pedálu a to i v režimu, kdy je vysavač vypnutý. Zbavíte se tak snadno vláken a vlasů, což jsou jedny z hlavních příčin zaseknutí rotačních částí vysavačů.

Subtilní hliníková konstrukce vysavače dobře padne do ruky. Zaparkujete jej prakticky na dobíjecí stanici, kde se přichytí magnetem. Stejně snadno vysavač ze stanice vyjmete. Inovativní konstrukce snižuje i hlučnost vyjímatelné ruční jednotky. Celkově je Pure Q9 se svými 73 decibely nejtišším tyčovým vysavačem. Inovované je i vyndávání ruční jednotky, které zvládnete jednou rukou. Dva nabízené modely mají dokonce madlo v koženém provedení pro lepší grip. Na jedno nabití můžete u tohoto vysavače počítat s 55 minutami nepřetržitého vysávání bez ztráty výkonu. Utěsněný filtrační systém odstraní 99,9 % částeček velikosti od 0,3 mikrometru do 10 mikro metrů a postará se tak o čistší vzduch v celé domácnosti.

pro využití akce můžete nakupovat u vybraných prodejců včetně Alza.cz nebo Okay.cz.


Akce se vztahuje pouze na produkty dovezené do ČR prostřednictvím společnosti Electrolux, s. r. o. Společnost Electrolux, s. r. o., si vyhrazuje právo posouzení původu do akce přihlášeného produktu.

Distribuci bonusu provádí pořadatel prostřednictvím agentury le moni s.r.o., IČ: 26129833, po ověření splnění všech podmínek těchto pravidel. K ověření splnění podmínek těchto pravidel je účastník povinen pořadateli poskytnout potřebnou součinnost.

Na bonus nelze uplatňovat žádná práva spotřebitele (např. reklamace). Takový bonus splňuje podmínky Darovací smlouvy a veškeré normy podle platné legislativy ČR.


Prodejní akce probíhá v termínu od 1. 11. 2020 00:00 hod. do 31. 12. 2020 23:59 hod. (dále jen "doba konání prodejní akce") na území České republiky

Účastníkem prodejní akce se může stát pouze fyzická nepodnikající osoba starší 18 let s trvalým bydlištěm a doručovací adresou na území České republiky

Komentáře

Okay.cz slevový kupón

V e-shopu OKAY nakoupíte elektroniku, bílé zboží, autopříslušenství a nábytek. Osobní odběr v největší síti poboček.

Okay.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.