Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Kalendář na 2018 se 70 % slevou

Kalendář na 2018 se 70 % slevou

17.1.2018 napsal(a) Honza H.

Některé výprodeje, které se v lednu objeví se moc nevyplatí. Na Posters.cz ale nabízejí něco co je rozhodně terno pro Vaši peněženku. Je teprve leden, a přesto můžete nakupovat kalendáře na rok 2018 se 70 % slevou.

Posters.cz slevový kupón

Kalendáře jsou skvělý dárek k Vánocům a koncem roku mají jejich prodejci největší žně. Jakmile se ale číslovka v roce změní jejich prodeje jdou prudce dolů, a to je příležitost pro Vás. Posters.cz nenabízí žádné obyčejné stolní kalendáře, které by Vás nudili. Jedná se vesměs o nástěnné kalendáře ve velkém formátu.

Které děcko by nechtělo kalendář 30 x 30 z filmu Já padouch 3 kde najde 12 obrázků, které nikdy nezačnou nudit. Podobně je na tom franšíza Auta nebo Transofrmeři. Milovníci zvířat najdou kočky a psy, milovníci železnic pak zase lokomotivy. Nechybí ani umělecké kalendáře od světoznámých malířů.

Samozřejmě objednávat samostatně pouze kalendář je hloupost. Prohlédněte proto také nabídku plakátů (stále platí akce 3+1 zdarma) a pokud jste v obchodě nakupovali už dříve, čeká Vás věrnostní sleva 10 % z každé další objednávky. Mrkněte taky na další nabídku slevových kódů do Posters.cz. Je možné, že bude možné je kombinovat.

Nepropásněte tedy tuto skvělou příležitost získat kalendář na rok 2018 z Posters.cz výhodně. Přejeme Vám krásný zbytek dnešního dne.

Komentáře

Posters.cz slevový kupón

Prodej plakáty, obrázky, obrazy, obrazových reprodukcí, posterů, fotek a fotografií. On-line rámování obrazů, tisk a vyvolání fotografií.

Posters.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.