Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Kalendář podle vašich představ se slevou 20 %

Kalendář podle vašich představ se slevou 20 %

6.1.2021 napsal(a) Honza H.

Je tady nový rok a vy stále nemáte kalendář? No teď ho ani není kde pořádně koupit. Berte to jako příležitost k tomu, abyste si vytvořili praktický a zároveň designový kalendář na zeď z fotek vlastní výroby. V aplikaci Designer na Fotoskoda.cz si snadno a jednoduše vyrobíte kalendář na každý měsíc či týden a můžete se vždy potěšit novou krásnou vzpomínkou. Do 31. ledna můžete kalendáře na fotoskoda.cz objednávat se slevou 20 %, pokud použijete tento slevový kód.

Fotoskoda.cz slevový kupón

Máte spoustu společných fotek z narozeninových oslav, rodinných sešlostí nebo momentek z výletů - možná si je budete chtít během roku připomenout a zavzpomínat si. Vytvořte si proto kalendář z vlastních fotek, ze kterého na vás vždy dýchne příjemná atmosféra stráveného času s blízkými.

Akční nabídka se vztahuje na všechny závěsné i stolní kalendáře z nabídky fotoskoda.cz. Nabízeny jsou tři druhy vazby - bílá, černá a stříbrná. Tedy dostatečný výběr pro váš interiér. Vybírat můžete také z několika rozměrů a provedení v lesku, matu nebo metalíze. Pokud využijete tento slevový kód, pak už nemůžete uplatnit další slevu - tedy není možné kód spojit s další akcí. Akční nabídku na 20 % slevu si můžete užívat až do 31. ledna 2021.

Kalendáře z nabídky umí vyrobit nejen z digitálních médií, ale i z filmů 120 nebo 135 či z donesených fotografií. Při jakékoliv otázce na vytváření kalendáře se obraťte na zákaznický servis.

Přejeme vám spoustu zábavy při sestavování unikátního veledíla, které vám bude celý rok věrně sloužit.

KomentářeFotoskoda.cz slevový kupón

Náš fotografický palác nabízí komplexní a profesionální fotoslužby. Specializujeme se na foto-videotechniku a fotografické služby - vyvolávání filmů, zhotovení fotografii, skenování a digitalizace, velkoformátový tisk a rámování. Nabízíme digitální fotoaparáty, videokamery, objektivy, stativy a přís...

Fotoskoda.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.