Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Kalendáře, fotografie, fotoknihy i plakáty se slevou

Kalendáře, fotografie, fotoknihy i plakáty se slevou

8.1.2021 napsal(a) Honza H.

Empikfoto.cz pro vás má připravené aktuálně zajímavé slevové nabídky. Užívat si můžete například slevu 50 % na nástěnné kalendáře. Ty si samozřejmě vytváříte sami za pomoci svých fotografií. Na všechny fotokalendáře, které se věší na stěnu je tu pro vás přichystána tato sleva. Jiné omezení tu není - velikost, počet fotografií, design - to vše si sami můžete zvolit a vždy získáte slevu 50 %.

30 % slevu pro vás mají přichystanou pro fotografie ve formátu 9 x 13. Tato sleva má ale své podmínky. Musíte pro její uplatnění využít slevového kódu NOVEFOTKY. Navíc musíte nechávat vytisknout alespoň 150 kusů fotografií. Platí pro matné i lesklé fotografie. Empikfoto.cz nabízí výjimečnou kvalitu pro vaše výjimečné vzpomínky. Pro výrobu je používána profesionální laboratoř a nejmodernější stroje Noritsu. Aby se vaše vzpomínky zachovaly co nejdéle bez ztráty kvality, nabízeny jsou lesklé a matné papíry od nejpopulárnějších výrobců. Objednávka je připravena dokonce už 24 hodin od objednání.

I pro ty, kdo preferují fotoknihy je tu připravená sleva a to v hodnotě 30 %. Fotoknížka je něco navíc, než jenom fotoalbum. Je to zcela nový rozměr prezentace fotografií v papírové formě, která umožňuje zachovat ty nejcennější vzpomínky v nejlepší podobě a to bez ohledu na to, zda se vám narodilo dítě, skončila cesta vašich snů nebo možná hledáte nejzajímavější formy svého svatebního alba, Empikfoto v podobě fotoknihy připravil unikátní řešení. Pro získání slevy není třeba žádný slevový kód. Akce platí do 17. ledna a vztahuje se na fotoknihu 20x20 v lesklé vazbě na křídovém papíře 28 stran.

Vlastní fotografii můžete mít i na plakátech se slevou 20 %. Opět bez nutnosti využít slevový kód. Sleva platná do 17. ledna.

Přejeme vám spoustu zábavy při vytváření trvalých vzpomínek na Empikfoto.cz.

Komentáře

CAPTCHA

Empikfoto.cz slevový kupón

Fotografie, fotokniha, kalendáře, fotodárky...

Empikfoto.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.