Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Karta výhod od Dr. Max

Karta výhod od Dr. Max

22.2.2017 napsal(a) Honza H.

Nakupujete v internetové lékárně Drmax.cz a nemáte ještě jejich věrnostní kartičku? Pak byste měli přemýšlet nad jejím pořízením. Získáváte s ní totiž velmi významné výhody a to nejen přímo v lékárně, ale také při nákupu léků na internetu. Pojďme se podívat na to, jaké Vám Karta výhod od Dr. Max přináší výhody a jak jí můžete získat.

Drmax.cz slevový kupón

Karta výhod Dr. Max je program, který všem zákazníkům, kteří jsou členem, poskytuje výhody proti občasným zákazníkům. Nejvýznamnějším benefitem, který Karta výhod přináší je až 50 % slevy z doplatku léků. Tato nabídka platí pro děti do 15 let, seniory nad 60 let a držitele průkazů ZTP a ZTP/P. Na držiteli karty nezáleží – záleží na tom, na koho jsou napsány léky. Pokud tedy máte recept pro malého synka nebo pro Vaší babičku můžete získat tuto výhodu za použití svojí vlastní karty.

Držitelé karty výhod, kteří nespadají do výhodné taxy pro slevu z doplatku, ale mají další výhody, které mohou využívat. Tou jsou hlavně snížené ceny na volně prodejné léky a léky na předpis. Každý měsíc se tento sortiment mění a je pečlivě připravován. Aktuální seznam přípravků za zvýhodněné ceny Dr. Max naleznete na webových stránkách karty výhod a také v akčním letáku.

Několikrát ročně dostanou členové programu Karta výhod Dr. Max psaní, ve kterém obdrží speciálně vybrané slevové kupóny připravené dle individuálních potřeb. Získáte tak kupóny, které opravdu můžete využít (tedy pánové nedostanou kupóny na tampóny).

Výhodou, kterou získáváte s každou kartou výhod je také možnost prohlédnout si elektronickou verzi příbalového letáku k lékům, které jste si na kartu zakoupili. V každé lékárně Vám lékárník na základě vámi kupovaných léků může poradit o případných rizicích plynoucích ze vzájemného působení užívaných léčiv (tzv. kontraindikace). Jako člen klientského programu máte také možnost vrátit nerozbalené přípravky do 7 dnů od doby jejich zakoupení. Uchovávejte si proto účtenku z nákupu.

V neposlední řadě mohou členové klubu výhod navštěvovat rozmanité přednášky, vzdělávací a preventivní programy pořádané exkluzivně pro členy programu vy vybraných lékárnách Dr. Max o kterých budete vždy včas informováni.

Kartu výhod získáte následujícím způsobem:

1) Na titulní straně obchodu klikněte na následující tlačítko, jak vidíte na obrázku,

Drmax.cz slevový kupón

2) V pravém horním rohu pak vyberte tlačítko "registrace/přihlášení".

Drmax.cz slevový kupón

3) Vyplňte formulář se svým jménem, bydlištěm a dalšími údaji. Formulář odešlete tlačítkem "registrovat".

Drmax.cz slevový kupón

4) Do e-mailové schránky vám bude zaslán e-mail s odkazem, který je třeba rozkliknout.

Drmax.cz slevový kupón

5) Jako poslední Vám bude vygenerováno potvrzení s unikátním kódem. Tento kód si opište nebo si dokument vytiskněte. Navštivte jakoukoliv pobočku lékárny Dr. Max a tento kód jim sdělte. Obratem dostanete kartu Výhod a můžete začít okamžitě čerpat.

POZOR: Účet karty výhod je oddělený od účtu v obchodě drmax.cz. Pokud jste získali kartu výhod, je třeba se následně zaregistrovat ještě do obchodu a svůj účet spojit s kartou výhod. Pokud už účet máte, můžete novou kartu přidat v úpravě osobních údajů do Vašeho profilu. Poté budete schopni čerpat výhody karty i při internetovém nákupu na Drmax.cz.

Věříme, že jsme Vám objasnili fungování Karty výhod od Dr. Max.cz jak to jen nejlépe jde. Jsme si jisti, že s ní ušetříte velké množství prostředků, které můžete investovat veseleji, než do léků.

KomentářeDrmax.cz slevový kupón

Dr. Max Lékárna Vám nabízí přehledný výběr a trvale nízké ceny volně prodejných léků, potravinových doplňku, kosmetiky, dětského zboží a ostatních přípravků.

Drmax.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.