Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Kasa.cz mezi slevovými stálicemi

Kasa.cz mezi slevovými stálicemi

17.2.2017 napsal(a) Honza H.

Nakupování v nákupních galeriích Vás baví (Nákupní galerie = obchod, který nabízí od všeho něco) a není se čemu divit. Díky velkému provozu si mohou nákupní galerie držet ceny na průměru a dokonce ještě nabízet četné slevové akce. Obchůdek ABC z horní dolní může mít klidně přátelštější servis a lepší přístup k zákazníkům ale cenově se obchodům jako Mall.cz, Alza.cz nebo Kasa.cz nemůže vyrovnat.

Kasa.cz slevový kupón

A právě jeden z nich –Kasa.cz je dílem dnešního článku. Ještě před Vánoci se nám do Kasa.cz scházely zajímavé kupóny na nepravidelné bázi. Už je tomu ale 2 měsíce, kdy máme k dispozici v podstatě ty stejné kupóny neustále dokola – a my jsme rádi. Samozřejmě jejich výše není závratná, a pro jejich uplatnění je často nutné splnit minimální hodnotu nákupu – nicméně proti nezasvěcenému zákazníkovi máme rozhodně výhodu.

Těmito pravidelně obnovovanými kupóny jsou především:

100 Kč slevy při nákupu nad 2 500 Kč
200 Kč slevy při nákupu nad 5 000 Kč

Už před časem jsme Vám vypočítali, že pro nákupy v rozmezí od 5 000 Kč do 5 500 Kč je výhodné použít kupón na 220 Kč slevy. Od 5 500 Kč nahoru je výhodnější využít procentní slevu 4 % z nákupu.

Kasa.cz slevový kupón

Kupón na 100 Kč slevy se nevyplatí téměř vůbec – raději používejte vždy 4 % z nákupu, pokud je tato sleva zrovna aktivní. Nezapomeňte, že tyto kupóny jsou na celou objednávku a platí tedy i na už zlevněné zboží – nemusíte se proto při nákupu nijako omezovat.

Tyto kupóny ale nejsou jediné, které Kasa.cz nabízí. Velmi často – i několikrát do týdne vyskočí v nabídce slevový kupón na několik produktů – například pračku. A tyto kupóny pracují pouze s jedním konkrétním výrobkem. Sleva je ovšem enormní. Není to tak dávno, co nám prémiovou pračku zlevnil kupón o 3 000 Kč a to z již snížené ceny oproti běžné prodejní. Na pračce se tak dalo ušetřit 8 000 Kč.

Je trochu nešťastné, že tyto kupóny obvykle přijdou na den či dva a pak jsou již neplatné. My Vám tak na ně ne vždy stihneme ukázat a upozornit. Není výjimkou, že takový kupón přijde na 24 hodin například v neděli – kdy ani my nepracujeme.

Co z toho pro Vás vyplývá – udělejte si čas, čas od času a podívejte se na nabídku Kasa.cz nebo Mall.cz (který přináší velmi podobné nabídky) – obzvláště, pokud chcete zakoupit nějaký větší produkt z nabídky těchto galerií.

My se Vám budeme snažit na takové akce poukázat v našem magazínu a shrnout výrobky, který za tuto výhodnou cenu můžete dostat. Nyní se ale musíte spokojit s nabídkou kupónů pro Kasa.cz které jsme uvedli výše.

Také bychom Vás rádi poprosili o spolupráci s hodnocením kupónů na Kasa.cz. Mnohé z kupónů zadáváte vy sami – naši uživatelé a my tak nemáme pod kontrolou nastavení jejich platnosti. Pokud se vám podaří narazit na neplatný kód, označte ho pro ostatní jako neplatný.

Komentáře

Kasa.cz slevový kupón

Kasa.cz, to je internetový obchodní dům, prodej mobilních telefonů, digitální foto, audio, video, prodej na splátky, kompletní sortiment, dovoz až do domu.

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.