Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Knihydobrovsky.cz - Sleva 15 % s průkazy ISIC / ALIVE

Knihydobrovsky.cz - Sleva 15 % s průkazy ISIC / ALIVE

9.8.2022 napsal(a) Honza H.

Je tu jedinečná akce s obchodem knihydobrovsky.cz, která platí od 1 srpna až do 31. srpna do 21. hodin. Na Knihydobrovsky.cz je baví dělat radost a proto přicházejí s další dobrou zprávou. Až do konce srpna 2022 zvyšují slevu na ISIC / ALIVE průkazy na 15 %. Stačí při nákupu školních potřeb, nového čtení nebo jiné zábavy. Stačí předložit svůj průkaz a senzační sleva 15 % je vaše. Akce platí pouze v prodejnách Dobrovský. Sleva se vztahuje na nákup všeho nezlevněného zboží včetně učebnic a slevy se nesčítají.

Knihydobrovsky.cz slevový kupón

Knihydobrovsky.cz vám přináší také tipy na to, kde můžete s touto skvělou ISIC slevou ušetřit.

CO třeba následující tituly, které se budou hodit pro volný čas i do školy:

Matematické, fyzikální a chemické tabulky pro SŠ - Publikace je nepostradatelnou pomůckou usnadňující řešení úloh nejen v matematice, fyzice a chemii, ale i v dalších oborech, a to jak ve škole, tak i v praktické činnosti.

Půlnoční knihovna - Když se Nora Seedová ocitne v Půlnoční knihovně, je přesvědčená o tom, že dosud byl její život jen přehlídkou zoufalství a výčitek. Připadá jí, že všechny včetně sebe zklamala.

Noc zázraků - Lucille Howardová je paní v letech, ale díky povzbuzování svého přítele Arthura Truluva si otevřela školu pečení. Se studenty se dělí o svá tajemství přípravy jižanského piškotového dortu, dokonalých vánočních větrníků a dalších sladkých dobrot. Vyučuje muže, ženy i děti a stala se tak oblíbenou, že si musí najít asistentku.

Společenské vědy pro 1.ročník SŠ - Učebnice - Učebnice přistupuje novým způsobem k problematice společenských věd, přičemž představuje učivo s ohledem na každodenní souvislosti a požadavky současných studentů. Texty jsou zpracovány a následně kontrolovány vysokoškolskými odborníky, což zajišťuje jejich vysokou spolehlivost a faktickou přesnost.

Literatura pro 1. ročník středních škol - Tato učebnice je součástí ucelené sady učebních materiálů pro výuku ve vzdělávacích oblastech Estetické vzdělávání a Vzdělávání a komunikace v českém jazyce. Sada se skládá z učebnice, pracovního sešitu, multimediálního nosiče s ukázkami z literárních děl a metodiky pro učitele. Zcela nová koncepce, která se zaměřuje nejen na učivo literatury, ale také na dějiny umění a dějiny obecně. Učebnice i pracovní sešit je zaměřen nejen na získání znalostí, ale hlavně na rozvoj dovedností, klíčových kompetencí a očekávaných výstupů dle RVP. Dále je značně podporován průnik do ostatních předmětů v rámci tzv. mezipředmětových vztahů.

A celá řada dalších titulů. Pokud využijete studentskou slevu, nemůžete už využívat slevové kupóny a kódy. Pokud vám ale skončí platnost kartičky nebo prostě skončíte se studiem, můžete se těšit na další slevy a to slevy prostřednictvím slevových kupónů a kódů, které naleznete na stránkách našeho slevového portálu slevovykupon.net. Před každou objednávkou tak nahlédněte do nabídky kódů a můžete tak ušetřit ještě více než že těchto 15 %ˇ. Nebo můžete získat dopravu zdarma.

Komentáře

CAPTCHA

Knihydobrovsky.cz slevový kupón

Knihkupectví Knihy Dobrovský s prodejnami po celé ČR.

Knihydobrovsky.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.