Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Knižní novinky, slevy a dárky

Knižní novinky, slevy a dárky

3.5.2019 napsal(a) Nikola B.

Albatrosmedia.cz a Martinus.cz netřeba sáhodlouze představovat protože obě knihkupectví jsou velmi známá, oblíbená a hlavně velmi aktivní, tudíž i u nás na Slevovykupon.net často zmiňována. A tak se pojďme podívat, co si pro nás nachystala tentokrát:

Albatrosmedia.cz slevový kupón

Na Albatrosmedia.cz nakoupíme tento měsíc knihy nakladatelství COOBOO se slevou 20%. Patří k nim například oblíbené Deníky malého poseroutky nebo Nikdynoc, první díl nové série od autora Illuminae. K malému poseroutkovi nám ještě přidají poseroutkův odznak, který je ale určen jen pro prvních 200 zákazníků. COOBOO nabízí přes 500 kousků, takže je opravdu z čeho vybírat.

Další novinkou je čerstvá Zásilka z Knihozemě obsahující 12 nejkrásnějších knih pro děti do 12 let. Na knížky různých žánrů, pro kluky i holky, encyklopedie, beletrie, obrázkové knížky pro nejmenší děti, ale také na nově zpracované vydání Malého prince se můžeme těšit už 23. května. K nákupu jakéhokoliv titulu z Knihozemě navíc dostaneme zdarma další knihu plnou aktivit jako dárek. Akce platí do vyprodání zásob nebo do 30. června.

Albatrosmedia.cz slevový kupón

A do třetice nám Albatrosmedia.cz naservíroval několik tipů, co číst v měsíci květnu. Máj je sice lásky čas, ale v nabídce najdeme i nějaké to ostřejší, tedy spíše mrazivější, čtení. Jako první nás totiž zaujal islandský thriller Sněžná slepota od Ragnara Jónassona. Drama plné záhad, vražd a spletitých lidských vztahů... Naopak lehčí čtivo plné humoru a optimismu nalezeme v románu Aleny Blanářové Slzy od smíchu. Tento "Humoristický román o tom, že zkusit se má všechno" koupíme s 15% slevou.

A když už jsme u slev, u nás naleznete ještě dva slevové kódy. První je se slevou 25% a druhý taktéž 25% + poštovným zdarma. První platí do odvolání a druhý je platný jen 14 dní od zobrazení a při nákupu nad 250 Kč. Oba stačí vložit do příslušné kolonky v nákupním košíku a slevy se z celkové částky automaticky odečtou.

Albatrosmedia.cz slevový kupón

Martinus.cz nám zase připravil várku knih pro naše drahé maminky. Den matek se blíží a už je na čase přemýšlet, jaký dárek by jim udělal největší radost. Pro maminky čtenářky proto knihkupectví připravilo samostatnou sekci Den matek. Momentálně je na výběr ze třinácti kousků ze všech žánrů: pro maminky kuchařky: Jíme zdravě s Fitrecepty, pro zahradnice: Bylinky české zahrádky, pro sportovkyně: Jóga, ilustrovaný průvodce pozicemi, pohyby a dýchacími technikami... nebo třeba inspirativní příběh od Michelle Obama a mnoho dalšího krásného čtení. Knihu první dámy Spojených států amerických zde pořídíme se slevou 23%.

Také Martinus.cz má pro nás tip na měsíc květen. Tím se stala kniha Tiché roky od Aleny Mornštajnové. Tento nový román je jiný než ty předchozí. Nejedná se o velké historické téma, nýbrž o intimní rodinné drama, kde hlavní roli nehrají velké dějiny, ale náhody a lidské charaktery. Stejně jako v díle Hana však jde o silný, strhujícím způsobem vyprávěný příběh, který si čtenáře podmaní od první do poslední stránky. Tento kousek je zlevněn o 17%.

A tak jako u vybraného zboží Albatrosu, i zde dostaneme k objednávce dárek zdarma. Jak jistě tušíte, jsou jimi speciální sběratelské záložky, které nikde jinde nedostaneme. Praktické, výjimečné a hlavně originální.

KomentářeAlbatrosmedia.cz slevový kupón

Internetové knihkupectví Albatrosmedia.cz poskytuje svým zákazníkům pestrou škálu knih a multimédií určených pro děti i dospělé a navíc ke každému nákupu nad 1000 Kč získáte poštovné a knižní dárek úplně zdarma.

Albatrosmedia.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.