Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Knižní předlohy filmů a příjemná sleva

Knižní předlohy filmů a příjemná sleva

25.10.2017 napsal(a) Honza H.

Rádi čtete? Máte rádi filmy? Co takhle obě oblíbené činnosti skloubit a nakoupit knižní předlohy slavných filmů. Kolekci deseti slavných děl Vám přináší knihkupectví Martinus.cz. Ušetřit navíc můžete na celém sortimentu díky slevovým kódům.

Pojďme se ale krátce podívat na dílka, která v sérii zakoupíte.

Mechanický pomeranč je dílem autora Anthonyho Burgesse. Vy knihu můžete znát zfilmovanou od kultovního režiséra Stanley Kubricka. Kniha a film zůstávají do dnešního dne nadčasovým dílem. Kniha je ovšem pro silnější povahy, poněvadž pojednává o vůdci londýnských násilníků, který většinu svého času tráví konzumací drog a přepadáním a znásilňováním bezbranných obětí.

Jako zabít ptáčka je dílem Harper Lee, která za román dostala Pulitzerovu cenu. Kniha se odehrává v ospalé provinční vesnici v USA během velké hospodářské krize.

Kmotra nezná opravdu málokdo. Jedná se o filmovou klasiku a o jeden z nejlépe hodnocených filmů všech dob. Kdo se začte, už se neodtrhne – atmosféra velkých měst, italských mafiánských rodin a složité gangsterské politiky Vás jednoduše pohltí.

Martinus.cz slevový kupón

Fenomén Harrry Potter Vám asi také nemusíme představovat. Vrcholná série Autorky J. K. Rowlingové je už dnes klasickým dílem, se kterým se seznámí každé dítě ve filmové a často i knižní podobě ve velmi ranném věku. Předmětem nákupu v sérii je první díl – Kámen mudrců.

Další fantasy klasika také nemusí být dlouho představována. Jedná se o legendární dílo J. R. R Tolikena – Pán prstenů, které se zfilmování dočkalo už v roce 2001 a dodnes se jedná o nejpovedenější filmovou trilogii tohoto tisíciletí a to i s 16 ti letým odstupem. Předmětem knižní série se zde stal první díl - Společenstvo prstenu.

Kdo z Vás neví, co je prvním pravidlem "Klubu rváčů" ? Když nemůžete půl roku usnout, okolní svět vám bude připadat jako nekonečný sen. Takových lidí moc není, ale hlavní hrdina této knihy takový je. Kdo nezná, nepochopí, kdo zná, miluje.

TrainSpotting je další knihou z našeho seznamu filmových předloh. Tento film režíroval Danny Boyle a i díky tomuto filmu se z autora Irvina Welshe stala osobnost. Příběh se odehrává ve Skotsku a tématem je "deprivovaná mládež" Víc Vám ale už neprozradíme a doporučíme Vám, si knihu přečíst.

Chybět by neměla ani česká kinematografie. Tu v našem seznamu reprezentují Osudy dobrého vojáka Švejka neboli putování tohoto slabomyslného ale do morku kostí českého individua bojišti první světové války. Haškovo dílo by v našem seznamu rozhodně chybět nemělo. Předmětem je kompletní vydání.

Z trochu novějšího soudku je tu pak autorka Suzanne Collins, která nám přibližuje budoucnost skeptickým okem. Jedná se o třídílnou sérii Hunger Games, která se promítla dokonce do 4 filmů. Postapokalyptická nebo post – lidská doba, kdy jsou děti nuceny bojovat o přežití ve hladových hrách je na jednu stranu depresivní, na druhou stranu se ale jedná o báječný příběh mladé ženy v těžké době.

Posledním dílem série je Velký Gatby – tedy príběh o bohatém, úspěšném Gatsbym, který se zaslouženě těší označení "literární klasika". Pokud tedy znáte film s Leonardem Capriem, neměli byste si nechat ujít jeho skvělou knižní předlohu.

Za celou tuto sérii zaplatíte v Martinus.cz 3096 Kč, což je částka o 202 Kč nižší, než byste zaplatili jinde. Navíc můžete na knihy uplatnit slevu ze slevového kupónu.

Samozřejmě můžete slevy uplatňovat na jiné knihy než na vybranou sérii a ze série můžete také knihy ubírat.

Komentáře

Martinus.cz slevový kupón

Knihy a filmy v internetovom knihkupectví Martinus.cz. Více než 100 000 titulů, slevy 5-80%.

Martinus.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.