Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Knižní slevy do prosince

Knižní slevy do prosince

6.11.2017 napsal(a) Honza H.

Už pomalu začínáte přemýšlet nad tím, co komu rozdáte tyhle Vánoce? Pokud máte pocit, že plastových kravin už bylo dost, mohli byste se vrátit k letité klasice v podobě vonícího papíru a příběhů, které si obdarovaný může užívat znovu a znovu – tedy ke knihám. Jednu akci, která Vám dává dost času na rozmyšlenou má pro Vás připravenou knihkupectví Martinus.cz.

Martinus.cz slevový kupón

Máte z čeho vybírat. Minulý týden jsme Vás informovali o možnosti získat levněji knižní předlohy legendárních filmů na Martinus.cz, ale to není zdaleka všechno. Na výběr toho máte více. A já se s Vámi rád podělím o můj výběr.

Je to už nějaký čas, kdy jsem této sáze propadl a přečetl ji v elektronické podobě, ale nyní velmi uvažuji nad tím, že bych si knihy zakoupil ve formě papírové, abych si je mohl přečíst znovu a znovu bez nutnosti mít nabité svoje elektronické zařízení. Jedná se o takzvanou trilogii století.

Martinus.cz slevový kupón

Trilogie století je sada tří historických románů, které na sebe navazují. Jejich autorem je Ken Follet. Knihy se jmenují Pád Titánů, Zima světa a Hranice věčnosti. Knihy sledují osudy několika rodin a odehrávají se postupně v době před a během První světové války, Druhé světové války a nakonec Studené války. Tyto rodiny nejen že se dostanou do víru dějin ale také interagují s největšími historickými postavami, které rozhodovaly o osudu národů během této éry. Příběhy se dotýkají závažných témat jako jsou důvody první světové války, motivace státníků, Versaillská dohoda, hyperinflace v Německu, Černý pátek na New Yorské burze a s tím spojená finanční krize, nástup Hitlera k moci, boje druhé světové války, Ruská revoluce a dalších.

Pokud jste tedy fanoušky historie a máte rádi historickou přesnost v kombinaci s poutavým fiktivním příběhem pak Vám mohu tuto trilogii rozhodně doporučit. Jedná se o velmi čtivou literaturu, která je ovšem velmi obsáhlá. Pokud tedy neradi držíte v rukách silnou knihu, pak si pořiďte jejich elektronické verze. Knihy stojí aktuálně v Martinus.cz každá 474 Kč. Vy je však můžete získat se slevou.

Martinus.cz slevový kupón

Pokud si objednám tyto 3 knihy celkem za 1 422 Kč, automaticky získávám všechny metody dopravy zdarma – což je jedna věc, která se rozhodně hodí. Navíc při nákupu nad 999 Kč získávám skvělou slevu 150 Kč na celou objednávku díky slevovému kódu.

Pokud by pro Vás ale byl tento kód nevyhovující, pak můžete ještě využít kód pro slevu 100 Kč při nákupu nad 600 Kč nebo pouze dopravu zdarma – pozorně počítejte a vyzkoušejte uplatnění všech kódů, než odešlete objednávku – tak abyste ušetřili co nejvíce. Slevové kódy mají platnost až kamsi do prosince, takže máte snad dostatek času si je užívat.

A to už je dnes ode mě všechno. Přeji Vám příjemné nakupování a hodně zábavy při čtení Vaší oblíbené literatury.

Komentáře

Martinus.cz slevový kupón

Knihy a filmy v internetovom knihkupectví Martinus.cz. Více než 100 000 titulů, slevy 5-80%.

Martinus.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.