Hlavní strana > Magazín > Končící slevy 19. prosince až 26. prosince

Končící slevy 19. prosince až 26. prosince

19.12. napsal(a) Honza H.

Je tu poslední předvánoční týden. To znamená, že mnoho slev, které jsme Vám v minulých týdnech prezentovali se chýlí ke konci. Vy Vám připomeneme, které z nich to jsou. U mnohých z nich už nestihnete doručení do Štědrého dne, nicméně pokud budete nakupovat pouze sobecky pro sebe, tak na tom věru nezáleží. Je velmi pravděpodobné, že pracovní morálka v e-shopech v době mezi svátky opadne a další slevy tedy dostaneme až začátkem nového roku. Berte tedy tyto kupóny jako jednu z posledních možností, jak letos ušetřit. Doufejme, že rok 2017 bude pro nás ohledně slev ještě lepší než rok letošní.

Ze slev, které máte poslední šanci využít ještě zítra Vám asi doporučíme akci v sexshopu, a obchodě s oblečením Beate-Uhse. Tam nabízejí novoroční balíček zdarma k nákupu nad 399 Kč. Co je to za balíček? Budete se muset nechat překvapit. Očekávali bychom ale kondomy, lubrikanty možná nějakou drobnou erotickou hračku. Kdo Ví, třeba toto překvapení bude lepší, než myslíte. Akce končí 20. 12. 2016.

Zítra také končí sleva, kterou jste si velmi oblíbili – tedy sleva do obchodu OTTO, která Vám zlevnila vše z kategorie Témata/Topsellery o 30% – tedy nejvíce prodávaného zboží v obchodě. Prohlédněte si nabídku těchto oblíbených výrobků šance je, že se Vám budou hodit, a ještě budou navíc o dost levnější. Vsaďte se, že u OTOO tuto nabídku do konce roku už určitě nedostanete. A potom, kdo ví... Akce opět platná do 20. 12. 2016.V Pilulka.cz bude končit sleva, kterou jsme Vám doporučili pro nákup vánočních produktů pro zdravé klouby, vitalitu, podporu erekce a podobných výrobků. Sleva ale neplatí striktně pouze na tyto výrobky ale na celý sortiment. Pokud na Pilulka.cz nakoupíte za více než 750 Kč, tak získáte slevu 150 Kč. Pokud na Vás tedy něco leze – či na někoho z rodiny, možná je na čase obnovit zásobu léčiva na rýmičku nebo prostě třeba doplnit lékárničku. Akce končí 21. 12. 2016 (podobně akce sleva 100 Kč při nákupu nad 500 Kč. Ta končí 23. 12. - mrkněte i na další slevy na profilu Pilulky ZDE)

Slevy na Alza.cz, o kterých jsme Vám psali v rozsáhlém magazínovém čísle se také chýlí ke konci. Slevy se týkaly především zboží mimo elektroniku – tedy toho, co na Alzu běžně nakupovat nechodíte - hodinky, šperky, vůně apod. Pokud jste si ale vždycky přáli mít hodinky Diesel a zakoupit je s 20 % slevou, pak je ten pravý čas právě teď. Akce končí 23. 12. 2016.Na závěr je tu celá řada slev, které mají svůj osud spočítaný přesně na Štědrý den. Jedním z těch zajímavějších kupónů je sleva na spodní prádlo od RajPradla.cz. Podle výše objednávky jste mohli ušetřit

- 300 Kč při nákupu nad 1500 Kč
- 200 Kč při nákupu nad 1000 Kč
- 400 Kč při nákupu nad 2000 KčKonec také čeká slevu online kurzů angličtiny Tea-learning.cz, které nabízely 70 % slevu na celý kurz. Pokud tedy víte, že se učit anglicky chcete, pak neváhejte a tento kurz zakupte – takovou slevu už nejspíše škola opakovat nebude.

Příští týden Vám ještě popíšeme, které slevy mají svůj konec nastavený do konce roku. Pak nás už bude čekat nový slevový rok s dalšími překvapeními.

Děkujeme Vám za pozornost a těšíme se na Vás v dalším čísle našeho magazínu ze světa slev.

Váš SlevovyKupon.net


Komentáře

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Change Country

List of popular country versions of this portal...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.