Hlavní strana > Magazín > Končící slevy do konce roku

Končící slevy do konce roku

26.12. napsal(a) Honza H.

Máme tady poslední týden v roce a také pondělí, kdy Vám ukazujeme, které slevy končí a od příštího týdne už na ně nenakoupíte. Tradičně Vám u každé slevy říkáme, kdy přesně expiruje, dnes to ale dělat nemusíme, protože všechny následující nabídky jsou platné jednoduše do 31. 12. 2016. Počítejte, že příští týden bude ohledně končících slev trochu slabší, protože drtivá většina jich bude začínat a končit nebude nic. Alespoň se máte ale na co těšit.

Kdo nás sleduje pravidelně, pro něj bude dnešní nabídka trochu opáčko. Opakování je ale matka moudrosti, takže se na ty kódy pojďme podívat.

Mall.cz Vás celý prosinec hýčkal svojí slevou 3 % na elektro a elektroniku a také 6 % slevy na vše ostatní. To samozřejmě na Silvestra končí. Pokud ale máte vyhlédnuté něco, u čeho klesla po Vánocích cena, stále můžete s tímhle kupónem ušetřit. I my ze Slevového portálu jsme kód při nákupech dárků využili (bohužel nám zboží nestihlo do Štědrého dne už dorazit).

I Kasa.cz si Vás hýčkala svým 4 % slevovým kódem. Ale nebojte se, až tohle skončí, určitě si Kasa.cz vymyslí nějakou další výhodu – třeba novoroční výprodej. Na Kasa.cz máte alespoň v nabídce trochu větší výběr elektroniky než na Mall.cz.

Chcete odcestovat na silvestra někam letadlem? Pak využijte nabídku na letenky od vyhledávače Tripsta.cz. Vyhledávače obecně moc slevy nenabízejí, protože jsou jen zprostředkovateli. Tripsta je ale jiný, a tak Vám dokáže nabídnout 300 Kč slevu na letenku. Návod na uplatnění kódu hledejte pod kupóny tohoto portálu.Maminky a tatínkové si už dlouho užívají 200 Kč slevy při nákupu nad 2 000 Kč na MamiTati.cz. Stále ještě máte příležitost pořídit plenky, nový kočárek, autosedačku, hračky, nábytek a další nutnosti, které miminko vyžaduje.Zalíbily se Vám třeba dárkové Vánoční sady ve slevě, protože už je po Vánocích? Na Ageo.cz jich seženete velké množství a také další drogistické potřeby. Je libo parfém, hydratační krém nebo čistič odpadů? Tohle všechno nakoupíte ještě do konce roku se slevou 100 Kč při objednávce nad 600. Mít doma nějaké čističe do zásoby nikdy neuškodí – bůhví kdy bude další sleva.

Že je na plavky ještě brzo? Litex.cz ale nenabízí pouze plavky, ale také spodní prádlo a sportovní oblečení. Pokud máte tedy předsevzetí zhubnout po novém roce, pak se Vám nové legíny nebo sportovní podprsenka do fitka rozhodně hodit budou. Navíc s naším kupónem pro ně získáte 20 % slevu.Knihomolové by také měli zpozornět. Pokud jste to ještě nestihli do Vánoc, pak je nejvyšší čas využít unikátní slevu 25 % na knihy z Albatros media. Tento kupón jsme Vám popisovali již několikrát a také jsme pro Vás zjistili, že funguje 100 % i na již zlevněné zboží. Pokud tedy nemáte v novém roce co číst, máte poslední týden na nákup knih z Albatros media.Slev je na našem slevovém portálu SlevovyKupon.cz ještě více. Pokud se chcete zaměřit na ty končící, sjeďte na titulní straně trochu níže a klikněte na „končící nabídky“. Pokud Vás zajímají pouze slevové kódy, použijte filtr a nechte si zobrazit pouze je.

Doufáme, že Vám na poslední týden v roce pomůžeme ušetřit ještě nějaké peníze. Hezký zbytek svátečního dne Vám přeje Váš

SlevovyKupon.net


Komentáře

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Change Country

List of popular country versions of this portal...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.