Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Konec podpory Windows 7 vyřešíte s Alza.cz

Konec podpory Windows 7 vyřešíte s Alza.cz

13.1.2020 napsal(a) Honza H.

Windows 7 se blíží ke svému konci. Neznamená to, že by váš počítač na kterém systém slouží přestal najednou fungovat. Nedočkáte se už ale dalších aktualizací a to včetně těch bezpečnostních. Pokud budete tento systém používat připojeni do internetové sítě, vystavujete se nebezpečí útoku, virům a potenciální ztrátě dat.

Alza.cz slevový kupón

Firma Microsoft od této chvíle nebude tedy zodpovědná za vaše bezpečí. Nejlepší možností je provést upgrade nebo nakoupit nový systém. Nevíte jaký systém na vašem počítači běží a zda budete nadále v bezpečí? Alza.cz si pro vás připravila nástroj, díky kterému odhalíte potenciální nebezpečný systém. Pokud tomu tak je, doporučujeme vám na Alza.cz nakoupit příslušnou licenci a upgradovat.

O minimální požadavky se nemusíte obávat. Velká většina počítačů pod Windows 7 poběží i na Windows 10. Pokud ale máte obavy, neváhejte kontaktovat Alza.cz nebo navštívit některou z jejich poboček.

Maximální pozor by si pak měli dávat ti uživatelé, kteří na svém počítači přistupují do internetového bankovnictví nebo pracují s důvěrnými soubory, které by neměly spatřit světlo světa nebo by se neměly rozšířit mezi další uživatele internetu. Odstrašujícím případem budiž napadení zastaralého systému Windows XP v jedné z anglických nemocnic, která byla díky nezodpovědnosti pracovníků IT oddělení a neochodě investovat do novějšího systému kompletně odstřižena od počítačů, což znemožnilo chod nemocnice a ohrozilo životy pacientů. Buďte tedy chytří a neriskujte.

Komentáře

CAPTCHA

Alza.cz slevový kupón

Alza.cz a.s. je český obchod s počítači, spotřební elektronikou, lídr a inovátor v oblasti internetového prodeje v České republice a na Slovensku. PC sestavy, notebooky, monitory, tiskárny, PDA, Software, MP3, digitální foto. Vše skladem...

Alza.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.