Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Krásný Štědrý večer s Tchibo.cz

Krásný Štědrý večer s Tchibo.cz

19.12.2016 napsal(a) Honza H.

Teď zapomeňte na dárky. Je třeba opustit konzum a představit si tu pravou Vánoční atmosféru u Vás doma. K Vánocům patří stromeček, ozdoby, vánoční dekorace, tradice jako lití olova nebo krájení jablka a spousta dalších věcí, které se mohou lišit podle toho, zda jste Češi nebo máte příbuzné a blízké také z jiných zemí.

Tchibo.cz slevový kupón

CO je ale základem je dobré jídlo a slavnostní vánoční tabule. Na Tchibo.cz to vědí a připravili si proto pro Vás speciální sekci Vánočně prostřeno, která Vám nabídne vše pro vaření, servírování a stolování.

Abyste dobře upekli kapra nebo řízek zajisté Vám přijde k ruce pánev z ušlechtilé oceli s teflonovou úpravou. Takovou seženete od 499 Kč (za nejmenší průměr). A když budete mít ještě hlad, můžete si na ní hodit také nějaké ty kaštany. Pokud od pánve čekáte více a chcete mít vaření ještě více pod kontrolou, pak možná raději zvolíte litinovou pánev – vhodnou pro vaření na sklokeramických deskách, protože neztrácí teplotu a vy tak můžete sporák dříve vypnout.

Tchibo.cz slevový kupón

V mnoha zemích je tradiční na Vánoce podávat také sýrové fondue. Můžete si tedy zakoupit sadu na fondue také na Tchibo.cz. A nebojte se, pokud Vám zrovna sýr na Vánoce nevoní, vždycky si můžete udělat čokoládovou variantu – alespoň zaměstnáte na chvíli dětské pusy od křiku.

Tchibo.cz slevový kupón

Ti pomalejší stále ještě dokončují poslední várky vánočního cukroví. Nebo si to možná necháváte až na poslední dny. S šikovnou digitální kuchyňskou váhou nikdy recept nepokazíte, budete mít ingredience přesně naměřené a můžete si i v případě vánočního cukroví třeba lépe pohlídat kalorie.

Tchibo.cz slevový kupón

Na stole nesmí o štědrý den chybět sváteční ubrus. Nebudu Vám jako chlap tvrdit, že se vyznám v materiálech ubrusů. Co znamená taftový nebo žakárový ubrus opravdu netuším. Co Vám ale povědět mohu je ubrusy na Tchibo.cz seženete v krásných vánočních motivech i bez potisku pouze v ideálních vánočních barvách.

Tchibo.cz slevový kupón

Sváteční tabuli můžete doladit svazkem LED světélek. Ta mohou být jednoduše pohozená na středu stolu, aby dotvořila kouzelnou vánoční atmosféru. I okolo můžete navěsit svazky LED žároviček a do mísy namísto ovoce vložíte další moc krásné LED žárovky, které by ještě před několika desítkami let působily jako naprosté kouzlo.

Na Vánoce se také vypije hodně vína. Můžete ho svařit s pomerančem, hřebíčkem a skořicí nebo si ho můžete jednoduše nalít do slavnostních číší. Právě takové stylové skleničky na víno Vám Tchibo.cz nabídne. Nejsou to číše, které byste využili běžně v týdnu na vypití levné lahve ze supermarketu – tyhle sklenice Vám dodají pocit, že jste králem či královnou a že se zrovna ve Vašem dvoře odehrává nějaká vánoční slavnost. K vínu tu seženete ještě skvělé korkové uzávěry na láhve, chladič na nápoje, výlevky, vývrtky, nálevky a další věci.

Tchibo.cz slevový kupón

Velmi hezká a praktická je potom třeba úložná krabice na stuhy. No podívejte se sami, jak dobře může vypadat i prostor ve Vaší skříni, kde takové věci máte. Stylové, přehledné a praktické – přitom za pár korun.

No, a to už se dostáváme k jádru pudla. V této speciální sekci na Tchibo.cz, která se jmenuje "Vánočně prostřeno" můžete nakupovat s naším slevovým kupónem až do 24. 12. 2016 se slevou 10 %.

Doufáme, že Vám s dekorací a přípravou na důležitý rodinný večer náš kupón pomůže. Užijte si krásné svátky a těšíme se na Vás u dalšího dílu našeho magazínu.

Váš SlevovyKupon.net.

Komentáře

CAPTCHA

Tchibo.cz slevový kupón

Každou středu objevujte v e-shopu Tchibo.cz nový svět výrobků z kategorie móda, domácnost, technika nebo sport.

Tchibo.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.