Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Kupóny do Marimex.cz

Kupóny do Marimex.cz

2.5.2017 napsal(a) Honza H.

Je tu sice oficiálně jaro, nicméně venku to chvílemi vypadá spíš na leden. Přesto, že nám globální oteplování velmi ničí zažité pořádky o počasí, jistotou je, že v létě bude zapotřebí bazén nebo jiná forma osvěžení (pivo). No a kdo v naší nabídce obchodů se slevovými kupóny nabízí ty nejlepší bazény? Přece absolutní specialista Marimex.cz. ten si pro Vás navíc přichystal zajímavé slevy.

Marimex.cz slevový kupón

Než se vrhneme na slevové kupóny, pojďme se podívat, jaké slevové akce běží. První z nich je na infrasauny. Říkáte si jaký blázen by kupoval v květnu infra saunu, když za chvíli budete mít saunu u Vás v obýváku? Samozřejmě že myslíme na příští zimu. Sauna je přece něco, co Vám vydrží celá léta, tak proč nepomoci Marimexu vyprázdnit sklady, když na svoje infrasauny nabízí slevy až 30 % ve svém výprodeji.

Marimex.cz slevový kupón

Ušetřit můžete i na trampolíně. Pokud si ji Vaše děti už dlouho přejí nebo pokud i vy byste si rádi zablbli, nyní máte možnost koupit tu nejbezpečnější trampolínu v České republice za zvýhodněnou cenu. Dáte za ní krásných 3 990 Kč což je tisícovka úspora oproti běžné ceně. Pokud si nejste jisti, zda je to pravé pro Vás, přijďte si zaskákat o showroomu v Praze.

Marimex.cz slevový kupón

Pojďme se ale vrhnout na slevové kódy, které Vám můžeme exkluzivně nabídnout na našem slevovém portálu SlevovyKupon.net. Prvním z nich je 10 % sleva na nafukovací nábytek. Samozřejmě že si nebudete dávat nafukovací pohovku k televizi a posedávat na nafukovací židli u jídelního stolu. S nafukovacím nábytkem si ale užijete spoustu srandy v bazénu nebo třeba na výletě u rybníka. Kdo ví, třeba s obří matračkou zvládnete zdolat i vlny na Jadranu.

Další důležitou položkou, kterou byste si měli na léto nasyslit je bazénová chemie. Ano ta voda se prostě bez chemikálií zkazí a když do ní pak vlezete koledujete si o nepěkné zdravotní problémy. Šetřit ale nemusíte, protože náš slevový kupón pro Marimex.cz Vám zlevní bazénovou chemii o 25 %. To platí na celý sortiment bazénové chemie. Buďte připraveni – v létě Vám na tohle už znovu slevu nedají.

Přichystaná je tu pro Vás také sleva na nadzemní bazény. Prostě na celé bazény. Pokud jste tedy chtěli nakupovat bazén, je před sezónou ta nejlepší příležitost. S naším slevovým kupónem získáte bazény o 10 % levněji.

Na omezenou dobu jsou Vám také dostupné slevy – 10 % na solární program a 10 % na bazénovou filtraci. Ty ale končí už 4. 5. takže si s jejich využíváním pospěšte.

No a poslední jsou na pořadu obecné slevy. Konkrétně tedy sleva 500 Kč při nákupu nad 5 000 Kč. Ta se týká celého sortimentu a celé objednávky. Pokud tedy kupujete něco velkého, využijte jí (tedy s výjimkou nafukovacího nábytku nebo chemie na které máte slevu mnohem větší).

My se na SlevovyKupon.net už také těšíme na léto. Psát náš magazín z bazénu by bylo příjemné, ale příliš nebezpečné a proto zůstaneme prozatím u našich počítačů. Vy ale nemusíte – vycucejte tedy ze slev na Marimex.cz co nejvíce.

Komentáře

Marimex.cz slevový kupón

Více než 20 let se Marimex specializuje na prodej bazénů a relaxačních technologií. V jejich nabídce naleznete nadzemní, nafukovací, dětské i vířivé bazény Tampa, dále infrasauny, trampolíny, grily, pískové filtrace, solární ohřevy bazénů a široký výběr bazénové chemie a příslušenství k bazénům.

Marimex.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.