Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Kupóny na hodinky a šperky na Alza.cz

Kupóny na hodinky a šperky na Alza.cz

28.10.2020 napsal(a) Honza H.

Vánoce se blíží. A vypadá to, že letos budou takové trochu komornější. Možná se nebudou tolik scházet rodiny. Ovšem pro své nejbližší stále budete chtít zajisté nějaký pěkný dárek. Alza.cz si pro vás připravila sadu slevových kódů zaměřených hlavně na sortiment pro ženy. Tedy pro muže, kteří chtějí ženám koupit dárek.Jedná se celkem o 15 slevových kódů z nichž každý je zaměřený na jinou značku.

Konkrétně můžete vybírat:

20 % na Festina

20 % na Tommy Hilfiger

20 % na Mark Maddox

20 % na Pierrre Lannier

20 % na Q&Q

20 % na Nine West

20 % na BT Bentime

20 % na Daniel Klein

20 % na Rosefield

20 % na Charlotte Raffaelli

20 % na Viceroy

20 % na Morellato

20 % na Silver

20 % na Richelieu

20 % na Andreas ÖstenSlevové kupóny z této nabídky můžete využívat od teď až do 12. listopadu 2020. Máte tedy dostatek času vyzvědět, kteoru značku by vaše drahá polovička, kamarádka nebo maminka preferovala. Nebojte se zeptat. Nejlepší dárky jsou takové, které bude obdarovaná žena znát. Ovšem pokud se netrefíte, nemusíte se obávat Alza před vánoci stejně jako každý rok bude nabízet prodlouženou možnost vrácení dárků nebo jejich výměnu za jiný kus v rámci výměny nevhodného dárku.

Zboží z Alzabeauty si můžte samozřejmě nechat zaslat také na pobočky, které nyní fungují jako výdejny. Pokud se ale obáváte koronaviru z nějakého důvodu víc, pak doporučujeme využít některý z Alzaboxů. Ty se v poslední době množí jako houby po dešti. K dnešnímu dni jich je 346. I vy se můžete ale zasadit o to, aby ve vašem okolí vznikl další.

POkud zaplatíte objednávku kartou předem, ušetříte, Při online platbě vás bude stát doručení na pobočku nebo do Alzaboxu pouze 49 Kč. Oproti platbě při vyzvednutí tak ušetříte 20 Kč. Mapu Alzaboxů najdete přímo na Alza.cz.

Pokud nechcete brát pouze jednu objednávku a chcete předem vyřešit více dárků najednou, pak využijte rádce Alza.cz s tipy na vánoční dárky. Možná nic nevyberete, možná se inspirujete. Vždy ale myslete na to, že letos nebudete mít možnost nakoupit něco na poslední chvíli, protože velmi pravděpodobně budou maloobchodní provozy stále uzavřené. Nákupy na Alza.cz jsou bezpečné, rychlé a levné.

Věříme, že si z nabídky Alza.cz vyberete a využijete některý ze zajímavých akčních kódů. Přejeme příjemný nákup a pevné zdraví.

KomentářeZískejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.