Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Květnový Kupónfest na Muziker.cz

Květnový Kupónfest na Muziker.cz

7.5.2020 napsal(a) Nikola B.

O festivalech, koncertech a jiných podobných akcích si v této době můžeme nechat jen zdát, proto pro nás obchod Muziker nachystal překvapení – květnový Kupónfest. A o co jde? O festival plný slev a akcí! Slevové kódy na vybrané značky, akční nabídky, výhodné množstevní slevy, dárky zdarma a mnoho dalšího. Kupóny neplatí pro produktové sety ani pro zboží nabízené jako b-stock.

Muziker.cz slevový kupón

Sleva 15% se týká značek: Takamine (kategorie: merch, kytary, baskytary, klávesy, studio, PA a příslušenství), LAG (kytary, baskytary, PA a příslušenství) a Sela (merch, bicí, PA a příslušenství).
Sleva 10% na značky: Kurzweil (HiFi Systémy, počítače a příslušenství, kytary, klávesy, bicí, studio, PA, DJ Technika, orchestr a další příslušenství), sluchátka Marshall Major, Orange (HiFi Systémy, merch, kytary, baskytary, klávesy, studio, PA, DJ Technika a příslušenství) a Hohner (kytary, klávesy, mikrofony, studio, PA, orchestr a příslušenství). A jestli využijete kód MASHUPCZ, na jakoukoliv dvojkombinaci dostanete slevu 5%, pokud si koupíte trojkombo, dostanete slevu 10% a na čtyři kousky 15%. Kupón neplatí na produkty ve slevě. Na značku Rotosound (kytary, baskytary, orchestr a příslušenství) se vztahuje množstevní sleva 3+1.

Muziker.cz slevový kupón

Další čtyři uvedené kódy lze využít na nákup přesahující určitou částku: 150 Kč ušetříte při nákupu nad 4 000 Kč, 350 Kč při nákupu nad 10 000 Kč, 550 Kč na nákup nad 15 000 Kč a 1 200 Kč na objednávku nad 30 000 Kč. A jestliže nakoupíte nad 1 490 Kč a vložíte heslo FREEDELIVERYFEST, za dopravu nezaplatíte ani korunu.

A pak je tu ještě Dávkovač - čím více nakoupíte, tím lepší dárek dostanete. Pokud objednávka přesáhne částku:

- 2 499 Kč, vybrat si můžete: samolepky, hadříky, klíčenku, pěnové nebo silikonové špunty do uší, svítící náramek Wristband Time to Play, nákupní tašku nebo chemické světlo Aurora 4,5 mm.
- 4 999 Kč: nákupní tašku, zásobník na trsátka Dunlop 5200, deštník (pět variant) nebo noty pro klasické a tradiční skladby.
- 6 599 Kč: tričko s nápisem Time To Play nebo čepici (šest variant).
- 7 990 Kč: stojan na noty Soundking DF 010 B, termosku, hrnek, čistící prostředek Dunlop 6582, knihu Levenhuk Invisible World Knowledge Book EN nebo deštník (pět variant).
- 9 999 Kč: tenisové míčky Wilson US Open Tennis 4 Tennis Balls, sluchátka Superlux HD572 nebo foukací harmoniku Hohner Silver Star C.
- 12 999 Kč: Hi-Fi sluchátka LEWITZ HP710, xylofon Victory XL1A Junior nebo stojan na noty Soundking DF 013.
- 17 999 Kč: batoh, mikinu Time to Play, sluchátka Superlux HD681 EVO WH, ukulele Mahalo MK1, tašku přes rameno nebo mikrofon Superlux TM58.
- 25 999 Kč: studiový USB mikforofn LEWITZ C100USB, batoh, metronom Cherub WSM-330 nebo set batohu s mikinou.
- 39 999 Kč: jachtařské tričko, Nordic Walking hole nebo batoh.
- 49 999 Kč: ozvučovací systém pro prezentace a mluvené slovo Novox Mobilite, salátovou mísu nebo notový stojan RATstands 69Q13 Jazz Stand.
- 74 999 Kč: lodní snídaňovou sadu nebo Sea-club nautický dalekohled v dřevěné krabičce.
- 99 999 Kč: akrylový cajon Tycoon Acrylic Body Cajon.
- 159 999 Kč: studiový monitor Kurzweil KS-50A, tahadlo za loď Jobe Revolve Towable 1P, dřevěný cajon Sela CaSela Satin Nut, kytaru SX SE1 Electric Guitar Kit, smart hodinky Garmin vívofit junior 2 Minnie Mouse, systém LEWITZ PA40-LEWITZ, gramofon Pro-Ject Primary E OM NN nebo elektrickou koloběžku Inmotion L8F.

Muziker.cz slevový kupón

Slevové kódy najdete jak v samotném e-shopu Muziker.cz, tak u nás na Slevovykupon.net. A nezapomeňte, že Kupónfest trvá jen do 31. května 2020.

Komentáře

Muziker.cz slevový kupón

Na Muziker.cz naleznete kytary, klávesy, piana, bicí, ozvučení, dechové a jiné hudební nástroje značek Gibson, Epiphone, Fender, Ibanez, LAG, Yamaha, Sonor, Pearl, Basix, Takamine, Valencia, Orange a Marshall.

Muziker.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.