Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Létejte levně s Pelikánem

Létejte levně s Pelikánem

Možná jste již zkoušeli vyhledávat letenky s vyhledávačem levných letů Pelikán.cz. Zkuste ale také využít nabídek, které Pelikán nabízí na svém webu a také prostřednictvím newsletteru. Jednoduše si nachystejte kufry, otevřete Pelikána, vyberte levnou destinaci a vyražte.

Létání po Evropě i celém světě nikdy nebylo jednodušší. Nabídky jsou opravdu skvělé. Plánujte si tedy dovolenou podle nabídek na Pelikánovi a letenky zakupte ihned. Máte tak možnost získat lety za několik málo stokorun po Evropě. Chcete příklad? Co takhle jednosměrná letenka z Brna do Eindhovenu za 375 Korun? Za tolik nedojedete ani z Brna do Plzně autobusem.

Buďte tedy chytří a plánujte svojí dovolenou na základě letenky. Nejen, že ušetříte, ale také se možná podíváte na místa, kam jste ani nevěděli, že se chcete podívat. Létejte s Pelikán.cz.


Pelikan.cz

Pelikan.cz slevový kupón

Letenky do celého světa (Londýn, New York, Paříž, Řím a další) s možností rezervace online. Nízkonákladové (low-cost) letenky, pronájem aut, hotelů, hostelů, zajištění cestovního pojištění, víz a parkovacích karet.

Pelikan.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.