Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Letní soutěž o knihy, čtečku a letenku na Martinus.cz

Letní soutěž o knihy, čtečku a letenku na Martinus.cz

15.6.2018 napsal(a) Nikola B.

Nedávno jsme s knihkupectvím Martinus.cz slavili Den dětí a seznámili se s aktuálními akcemi, výhodami a obchodem samotným. A dnes si s ním zasoutěžíme. Do konce července bude totiž na Martinus.cz probíhat cestovatelská knižní soutěž, v níž výhru tvoří čtečka e-knih, sleva na letenku a samozřejmě knihy dle vlastního výběru.

Martinus.cz slevový kupón

A jaká jsou pravidla? Vskutku jednoduchá, stačí si do 31. července objednat na www.martinus.cz nebo nakoupit v pražském Bookspotu a budete zařazeni do soutěže. U online objednávek Vás zařadí automaticky, v Bookspotu musíte vhodit své kontaktní údaje do soutěžního osudí. Losování poté probíhá ve dvou kolech: 9. července a 1. srpna, přičemž neúspěšné losy z prvního losování se automaticky přesouvají do druhého. V každém losování bude vybráno 8 výherců a každý Účastník může vyhrát pouze jednou. Výherci budou zveřejněni nejpozději do 15. srpna 2018 a kontaktováni prostřednictvím e-mailové adresy ze svého účtu na Martinus.cz nebo e-mailové adresy, která bude uvedena na soutěžní losu v kamenném knihkupectví. Více o pravidlech na Martinus.cz.

Co všechno můžeme vyhrát? Jedna z výher je 5 000 Kč poukázka na letenky od Pelikan.cz podle svého výběru. Další soutěžící se může těšit ze čtečky e-knih Dibuk Saga s nejnovější verzí softwaru spojující nejmodernější hardware a komfortní ovládání. Zbylé výhry tvoří poukázky v hodnotě 2 500 Kč a 5x 300 Kč na nákup libovolných knih.

A když už jsme zmínili cestování, tak se nemůžeme nezeptat: už víte, jakou knihu si vezmete s sebou na dovolenou? Protože podmínkou soutěže je nákup, koukněme se na nejnovější akční nabídky. Tak co třeba nový thriller Dokonalé stopy od Helen Fieldsové, bývalé právničky, která se rozhodla zúročit své znalosti z trestního práva a napsat drsný thriller ze skotského prostředí? Na Martinus.cz ho pořídíte se slevou 15%.

Nebo raději něco klidnějšího? Jestli jste navíc fanoušci Harryho Pottera, zajásejte! K připomenutí si dvacátého výročí vydání prvního dílu Harryho Pottera byla vydána sbírka magických artefaktů shromážděných na výstavě Harry Potter: A History of Magic v Britské knihovně. V knize se dočteme o učebních osnovách Bradavické školy čar a kouzel od bylinkářství až po obranu proti černé magii, o historii kouzel a magických předmětů a dozvíme se něco o dosud nezveřejněných materiálech J. K. Rowlingové.

Čerstvá je také kniha s názvem Radikální otevřenost. V ní se poučíme Jak být silným lídrem a přitom neztrácet lidskost. Návod pro lídry, manažery nejrůznějších úrovní a vůbec pro všechny, kdo působí v pracovním kolektivu. Tato kniha je zlevněná o 12%.

Martinus.cz slevový kupón

Že jste si nevybrali? Nevadí, samostatná sekce Letní čtení I. Vám jistě poradí. Zde najdete první várku deseti tipů od lehkého čtiva po nervy drásající napětí. V tomto knihkupectví si zaručeně vyberete to své. Jistě také potěší poštovné zdarma, které Vám nebude počítáno po naplnění košíku za 1 000 Kč. Martinus.cz Vám určitě přibalí nějaké to překvapení v podobě záložky, cedulky na dveře, ručně psaným blahopřáním, samolepkou či jiným originálním dárečkem.

Nezapomeňte sledovat náš Slevovykupon.net, kde naleznete jak novinky, tak třeba i nějakou tu příjemnou kupónovou slevu.

Komentáře

Martinus.cz slevový kupón

Knihy a filmy v internetovom knihkupectví Martinus.cz. Více než 100 000 titulů, slevy 5-80%.

Martinus.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.