Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Letní Vánoce na Alza.cz

Letní Vánoce na Alza.cz

16.6.2017 napsal(a) Honza H.

A je to tady. Zelený mužíček už opět hřímá z televizní obrazovky, že jsou tady letní Vánoce. Pravděpodobně se Vám to zdá už trochu otřepané, nám také. Co se dá ale dělat – jsou to slevy a my jsme tady abychom Vám slevy přinášeli. Co nám tedy přinášejí letní Vánoce na Alza.cz a jaké slevové kódy je možné využívat.

Alza.cz slevový kupón

Akce letní Vánoce je ale trochu něco jiného, než byste mohli čekat. V prvé řadě musí v období od 29. května do 25. června nakoupit na Alza.cz alespoň za 1 000 Kč. Potom musíte přejít do aplikace Alza, kterou budete mít nainstalovanou ve svém mobilním telefonu. Pokud ji nemáte, musíte si ji stáhnout a poté se v ní přihlásit do svého Alza.cz účtu. V této aplikaci si vyberete dárek na virtuálním vánočním stromu. PO zobrazení dárku ihned zjistíte, co skrýval. Mezi dárky jsou herní konzole, iPhone, gril, autochladnička, bazén, stan, fitness náramek, stavebnice lego a pak samozřejmě drobnosti jako fotbalové míče, lahve, předplatné časopisů nebo třeba členství Alza premium. Dárků je omezené množství.

Alza.cz slevový kupón

Školákům se může hodit akce na nákup mobilních telefonů. Pokud zrovna hledáte nový smartphone, ale zároveň chcete mít peníze na letní radovánky, Alza.cz vám nabízí možnost si zakoupit telefon dnes a začít ho platit až v září. Podrobnosti ohledně těchto splátek získáte přímo na Alza.cz.

Překvapivá by mohla být akce na klimatizace a větráky. Je totiž jejich sezóna. Pokud tedy potřebujete nový větrák na horké letní dny, Alza.cz Vám jej teď asi nabídne z elektra nejlevněji. Pokud máte trochu peněz navíc, doporučujeme se vykašlat na větráky a jít rovnou do klimatizací. Ty mobilní se dají sehnat se slevami až 15 % a to je v sezóně rozhodně pozitivní.Alza.cz slevový kupón

Pak tu na Vás čeká ještě výprodej věcí pro Vaši zahradu a něco málo na kempování a cestování. Je to ale to, co byste od Alza.cz očekávali? Nejspíš ne. Proto naše povídání o tomto českém gigantu zakončíme jak jinak než příjemnou slevou.

Sleva ale nadchne hlavně ty, kteří plánují nakoupit něco většího. S naším slevovým kupónem totiž můžete ušetřit 500 Kč při nákupu nad 15 000 Kč. Pokud tedy hledáte nový notebook, který utáhne víc než karty, pak se vám sleva stejně jako mě bude hodit. Teď už jenom musím čekat, až bude moje vysněná mašina za trochu výhodnější cenu.

Doufáme, že Vám slevy z Alza.cz alespoň trochu pomohou a těšíme se na Vás u dalšího dílu našeho slevového magazínu.

Komentáře

CAPTCHA

Alza.cz slevový kupón

Alza.cz a.s. je český obchod s počítači, spotřební elektronikou, lídr a inovátor v oblasti internetového prodeje v České republice a na Slovensku. PC sestavy, notebooky, monitory, tiskárny, PDA, Software, MP3, digitální foto. Vše skladem...

Alza.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.