Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Léto 2021 - změna zájezdu zdarma s Blue-style.cz

Léto 2021 - změna zájezdu zdarma s Blue-style.cz

29.3.2021 napsal(a) Honza H.

Máte letos obavu z nákupu zájezdu u cestovní kanceláře? Nedivíme se vám. Situace ve světě je složitá, různé části světa očkují proti COVID-19 různým tempem a sezóna v létě 2021 je nejistá. Proto cestovní kancelář Blue-Style.cz nabízí možnost změny zájezdu zcela zdarma.Zákazník, který si na Blue-Style.cz zakoupí zájezd z nabídky Léto 2021 v rámci nabídky First Minute do 31. 3. 2021 s odlety v období od 1. 5. 2021 do 31. 10. 2021 a zároveň si uhradí připojištění BlueComfort nebo Blue Comfort MAX získává zdarma výhodu v podobě možnosti změny smlouvy o zájezdu do 7 dnů před plánovaným zahájením zájezdu.

To je pro letošní rok skvělá nabídka. Tato možnost se totiž vztahuje na možnost změny termínu nebo ubytovacího zařízení ale i jiné destinace. Jediné co musí být zachováno je kategorie ubytovacího zařízení, typ pokoje a typ stravování spolu s počtem cestujících a délka zájezdu na základě nabídky ze strany cestovní kanceláře Blue Style. Tato nabídka reflektuje požadavek změny poptávané zákazníkem. (nabídka neobsahuje zvýhodněné zájezdy First Minute nebo Last minute). Zároveň cena zájezdu podle změněné smlouvy musí být stejná nebo vyšší jako cen apůvodní smlouvy. Blue Style učiní zákazníkovi nabídku na změnu, pokud to umožní dostupnost ubytovací i letecké kapacity.

Změnu smlouvy je možné provést na základě písemné žádosti zákazníka, která bude doručena do Blue Style nejpozději 7 dnů před plánovaným zahájením zájezdu. Žádost musí být doručena poštou na centrálu Blue Style nebo emailem na e-mailvou adresu cestovní kanceláře.

Pokud bude cena podle změněné smlouv o zájezdu vyšší než cena podle smlouvy zájezdu , bude zákazník povinen doplatek ceny podle změněné ceny uhradit v termínech, které stanovuje smlouva.

Výhodu Možnost změny smlouvy o zájezdu zdarma nelze využít v případě Eurovíkendů a Exotiky a dalších vybraných destinací a produktů. Možnost změny smlouvy zdarma dle výše uvedených podmínek lze využít pouze jedenkrát na smlouvu o zájezdu. V případě další změny smlouvy o zájezdu je postupováno dle bodu 7.1., 7.2 VSP.

Podmínkou uvedené změny je písemná akceptace nabídky Blue Style na požadovanou změnu ze strany zákazníka. Výhoda Možnost změny smlouvy o zájezdu zdarma se vztahuje na zájezdy zakoupené z nabídky Léto 2021, nebude-li ze strany Blue Style uvedeno písemně jinak, přičemž tuto výhodu lze uplatnit pouze v rámci nabídky katalogu, z něhož byl zakoupen původní zájezd.


Věříme, že díky této nabídce od Blue-Style.cz budete mít při rezervování své dovolené větší klid a nebudete se bát ani v době Covidové svěřit své finanční prostředky do rukou cestovní kanceláře, která pro vás připraví nezapomenutelné zážitky během letní dovolené. Nezapomeňte také, že Blue-Style.cz přijímá slevové kupóny a kódy na rezervace zájezdů. Navštivte proto před odesláním objednávky stránky našeho slevového portálu Slevovykupon.net.

KomentářeZískejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.