Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Léto bude čtivé! Vybav se k moři i na chatu od 29 Kč

Léto bude čtivé! Vybav se k moři i na chatu od 29 Kč

30.5.2023 napsal(a) Honza H.

Letní dovolená je tady a s ní přichází příjemné chvilky strávené u bazénu, na pláži nebo třeba při relaxaci na chatě. A co by byla dovolená bez skvělého čtení? Internetový obchod Knihydobrovsky.cz vám přináší akční nabídku, kterou byste si rozhodně neměli nechat ujít. Připravte se na léto plné zajímavých příběhů, nevšedních dobrodružství a napínavých zvratů!

Knihydobrovsky.cz slevový kupón

Akce probíhá od pondělí 15. května 00:00 hodin do středy 16. srpna 23:00 hodin a platí ve všech prodejnách Knihy Dobrovský i v jejich e-shopu. Rozšířená nabídka knih vás jistě nadchne a bude mít něco pro každého čtenáře. A na jaké novinky a akční hitovky se můžete těšit?

Jednou z nich je román s názvem "Dracul" od autorů J. D. Barkera a Dacra Stokera. Tento strhující prequel odhaluje prapůvod samotného hraběte Draculy. Příběh se odehrává v roce 1868 a vypráví o dětství Brama Stokera v Dublinu, o záhadných událostech a nelidských nočních můrách, které ho pronásledují. Dacre Stoker, praprasynovec Brama Stokera, se vrátil ke znepokojivým událostem, které předcházely vzniku slavného románu "Dracula", a spolu s americkým spisovatelem J. D. Barkerem stvořili mrazivý příběh plný tajemství a napětí.

Další kniha, kterou byste měli mít na dovolené, je "Druhá šance" od autora Adama Pýchy. Tento román vás zavede do minulosti i vzdálené budoucnosti a vypráví o putování za nadějí a jedním velkým tajemstvím. Hlavní hrdinové, muž a jeho malá dcera, hledají odpovědi a snaží se sestavit skládačku svých vzpomínek. Jejich cesta je plná nečekaných objevů a proměn, které mění jejich pohled na čas a prostor.

"Klaun v kukuřičném poli" od autora Adama Cesare je napínavým románem, který vás vtáhne do temného městečka Kettle Springs. Quinn Maybrooková se s otcem sem přestěhovala, aby začala nový život. Ale městečko se ocitá ve válce mezi starým a novým pořádkem, a když se zde objeví vraždící klaun, situace se stává ještě nebezpečnější. Tato kniha nabízí směs napětí, mysteriózního klauna a konfliktu mezi generacemi. Pokud máte rádi horory a napínavé příběhy, tato kniha je pro vás.

"Vor utkaný z hvězd" od autora Andrewa J. Graffa je dobrodružným románem pro dospělé, který se odehrává v divočině. Hlavními hrdiny jsou dva dospívající chlapci, kteří uprchli do přírody, protože věří, že spáchali zločin. Skupina dospělých se vydává na výpravu za jejich záchranou, a při jejich putování divokou krajinou procházejí vnitřní transformací. Tato kniha je plná dobrodružství, přírodních nástrah a citlivého pohledu na lidskou duši. Jestliže hledáte knihu s hlubším významem a dobrodružstvím v divočině, "Vor utkaný z hvězd" je ideální volbou.

Pokud preferujete detektivní příběhy plné napětí, pak si rozhodně nenechte ujít "Amissa: Zmizelé" od autora Franka Kodiaka. Soukromí detektivové Rica a Jan Kantziusovi se stanou svědky hrůzné události, která je zavede do tajemné organizace nazvané "Amissa". Začnou pátrat po pohřešovaných osobách a objeví se věci, které by raději zůstaly skryty. Tato kniha vás vtáhne do pekelného hororu, který si určitě budete přát číst právě na dovolené.

Knihydobrovsky.cz vám garantuje, že léto bude čtivé! V jejich e-shopu i v prodejnách najdete knížky na chatu i k moři již od 29 Kč. Navíc si můžete vybrat z speciální kategorie knih určených právě pro dobré dovolenkové čtení za super ceny.

Takže nezapomeňte, že chvilky strávené na letišti, v dopravních prostředcích, u bazénu nebo při snídani na terase bez skvělé knihy jsou děsivou představou, kterou nemůžeme dopustit. Začtěte se do svých oblíbených příběhů a užijte si dovolenou naplno!

Navštivte e-shop Knihydobrovsky.cz nebo zavítejte do jejich prodejen a objevte široký výběr knih, které vám umožní strávit léto plné dobrodružství, napětí a nezapomenutelných příběhů. Nechte se unést do světa literatury a užijte si léto s dobrou knihou v ruce!

Komentáře

CAPTCHA

Knihydobrovsky.cz slevový kupón

Knihkupectví Knihy Dobrovský s prodejnami po celé ČR.

Knihydobrovsky.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.