Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Levná dovolená od Invia.cz v Černé Hoře

Levná dovolená od Invia.cz v Černé Hoře

Černá Hora je nejmladším státem Evropy, který vznikl až v roce 2006 a dodnes je velmi neokoukanou a atraktivní oblastí, která se pomalu ale jistě rozvíjí ve velmi oblíbenou a zajímavou turistickou oblast. Je to malá země, která ale nabídne krásné pláže a mnohé přírodní poklady.

Černá hora se pyšní přírodními scenériemi, pláže jsou tu povětšinou písčité, ale také oblázkové. Pobřeží je dlouhé 294 kilometrů a na 75 kilometrech z nich jsou populární pláže, nádherné zátoky, které můžete díky zájezdům na Invia.cz navštívit. Černá hora je plná nádherných míst, které rozhodně stojí za poznání. Pokud si u Invia.cz koupíte zájezd budete moci navštívit záliv boka Kotorská, historické město Budva, nádherné Bečiči, romatnické letovisko Sveti Stefan. V této krásné zemi zažijete nezapomenutelnou dovolenou plnou historie, moře a netradičních zážitků na netradičních místech.

Invia.cz nabízí pro rok 2019 zájezdy v ceně od 1 217 Kč. Další akční nabídky od Invia.cz můžete hledat na stránkách našeho slevového portálu SlevovyKupon.net.


Invia.cz

Invia.cz slevový kupón

Invia.cz je největší online prodejce zájezdů v České republice, který nabízí zájezdy od více než 300 cestovních kanceláří.

Invia.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.