Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Lidé zchlaďte se

Lidé zchlaďte se

31.7.2017 napsal(a) Honza H.

V jednom z dnešních magazínů jsme si dělali srandu, že se můžete zchladit tak, že budete vypadat cool v tričkách od Pandemicu. Teď ale vážně – venku je vysoko nad třicítkou, a to je něco, na co není lidské tělo stavěné – tedy aspoň ne na to v takovém horku pracovat.

Kasa.cz slevový kupón

Děti mají prázdniny a nejspíš jsou někde u vody. Pokud máte štěstí, máte alespoň doma bazén, který Vám rozhodně pomůže se trochu zchladit v horkém dnu po práci. Co když ale ještě jste v práci – zaměstnavatel Vám bazén nedá, v kanceláři je nedýchatelno a doma to nebude až přijdete o moc lepší? Pak to rozhodně chce pořádný větrák nebo lépe klimatizaci.

Problém ovšem je, že v sezóně Vám nikdo výhodné ceny na větráky a klimatizace nenabídne – spíš naopak. Ceny jsou vyšponované až do nebes a ve špatně zásobených obchodech už dokonce větráky úplně chybí.

Nezbývá nám tedy, než se obrátit na obecné slevy, které nabídne třeba kasa.cz.

- 4 % z nákupu bez omezení

- 200 Kč z nákupu nad 5 000 Kč

- 100 Kč z nákupu nad 1 000 Kč

Slevy nejsou veliké, ale rozhodně Vám pomohou alespoň trochu. Pojďme se tedy podívat, zda Kasa.cz vůbec nějaké to zchlazení nabídne.

Mezi Ventilátory na Kasa.cz si rozhodně vyberete. Kasa.cz nabídne stolní, stojanové, sloupové i stropní ventilátory za relativně výhodné ceny. Najdete tu i slevy – třeba Sloupový ventilátor Gallet zlevněný dokonce o 35 % a uplatnit na něj můžete i naší slevu, kterou jsme zmínili výše.

Kasa.cz slevový kupón

Pořídit můžete i použité zboží. Na tom, zda je ventilátor nový nebo ne asi pramálo záleží – důležité je, že funguje, je na něj záruka a hlavně že Vás zchladí. Proto můžete zakoupit třeba AEG černý ventilátor za cenu 799 Kč proti původním 1 499 Kč. Plus samozřejmě stále naše sleva 4%.

Kasa.cz slevový kupón

Chcete větší kalibr? Pak asi budete chtít nakoupit rovnou klimatizaci. Nemusí se nutně jednat o drahou věc. Cena nové klimatizace začíná už na 2 000 Korunách. Jedná se samozřejmě o klimatizaci mobilní – Kasa.cz nenabízí pevné klimatizace, které je nutné pevně umístit do stěny domu. Ochlazovač vzduchu Ardes funguje na principu profukování vzduchu přes vodní filtry, kde se vzduch nasytí vodní párou a dojde k ochlazení vzduchu. Při přidání ledu do zásobníku se pak dosáhne ještě většího výkonu ochlazení o 3 – 5 °C. Nemůžete ovšem očekávat, že uchladíte velké místnosti – tato jednotka zvládne menší místnost – třeba ložnici.

Kasa.cz slevový kupón

Nejoblíbenější na Kasa.cz je Klimatizace Electrolux EXP12HN1W6. Tato mobilní klimatizace dodá dokonalé osvěžení tam, kde je problém s instalací pevné chladící jednotky – je tedy ideální do podkrovních bytů, domácností s malými dětmi a seniory a všude tam, kde chcete mít příjemné prostředí i v létě. Tahle klimatizace vychladí místnost až do 120 metrů krychlových. Tato klimatizace je tichá a je vybavená spoustou užitečných funkcí. Zaplatíte za ní 10 990 mínus sleva 4 %, kterou Vám nabízíme my.

Kasa.cz slevový kupón

Jak vidíte, řešení velkého horka nemusí být tak komplikované. Přejeme Vám ve Vašem boji hodně štěstí.

Komentáře

Kasa.cz slevový kupón

Kasa.cz, to je internetový obchodní dům, prodej mobilních telefonů, digitální foto, audio, video, prodej na splátky, kompletní sortiment, dovoz až do domu.

Kasa.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.