Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Lidex v bezpečnosti nepolevuje

Lidex v bezpečnosti nepolevuje

U Lindex.com chtějí, abyste měli pocit, že společnosti můžete důvěřovat. Proto dodržují doporučení odpovědných orgánů, které se týkají způsobu, jakým byychom měli všichni jednat při boji s nemocí COVID-19. Právě teď je důležité, aby se nemoc nevrátila v plné síle.

Lindex proto zvyšuje standardy čistoty a hygieny v prodejnách. Odstranil všechny testovací vzorky z oddělení kosmetiky. Odkládají akce v prodejnách, jako jsou nákupy s módním prodejcem, VIP eventy atd. Vždy můžete nakupovat i na stránce lindex.com, na které je kompletní sortiment kolekcí. Nyní nabízejí bezplatné doručení pro všechny objednávky nad 24,99 EUR.

Zapracovat ale můžete i vy. Dodržujte nařízení odpovědných orgánů a nezapomeňte, že v prodejnách Lindex vás vždy rád u sebe spatří. Pokud budete čekat v řadě, dodržujte odstup. Pokud potřebujete pomoc nebo můžete najít odpovědi na nejčastější dotazy na lindex.com, velmi rádi vám pomohou na zákaznickém servisu.


Lindex.com

Lindex.com slevový kupón

Lindex patří mezi vedoucí evropské módní řetězce. Obchodní koncept značky Lindex se prostřednictvím dámského a dětského oblečení a dámského spodního prádla zaměřuje na ženy se zájmem o módní trendy.

Lindex.com

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.