Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Lidl leták

Lidl leták

Český národ je známý tím, že rádi nakupujeme podle papírových letáků. A je to pravda. Však nám je také obchody tak dlouho nutily, až jsme si na ně zvykli. Teď by rády z toho kolotoče vyšly, nikomu se s tím ale nechce začít. Tak to vypadá, že letáky tu ještě nějakou dobu budou.

Jedním z velmi oblíbených českých supermarketů je Lidl. Nabídne zboží z německa a polska za skvělé ceny a produkty jsou tu v poměrech českého tru vcelku unikátní. Obchod je známý střídáním akcí z různých kuchyní po světě nebo třeba retro akce nebo xxl akce. Aby Vám žádná z nich neunikla, je vhodné mít leták vždy po ruce.

Ne každý má ale to štěstí, že mu letáky přistanou ve schránce v papírové podobě. Proto jsme tu my, abychom vám každý týden poskytli odkaz na aktuální Lidl leták. Přece tam ty brambory za 5 korun kilo nenecháte jen tak ležet pro někoho jiného !


Lidl.cz

Lidl.cz slevový kupón

Prodej potravin a spotřebního či drogistického zboží. Nabídka bioproduktů, mléčných, masných a mražených výrobků, sýrů, tuzemských i zahraničních vín a dalších nápojů. V našem sortimentu naleznete vybavení do domu či bytu, textil, kosmetiku nebo květiny. Dodáváme také produkty vlastních značek.

Na serveru Slevovykupon.net naleznete tyto aktuální slevové kupóny do Lidl.cz:

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.