Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Likvidační ceny bazénů na Marimex.cz

Likvidační ceny bazénů na Marimex.cz

24.10.2016 napsal(a) Nikola B.

"Kdyby to šlo, dáme vám to zadarmo!" Stojí psáno... jenže co je to platné, když si za to stejně musíme zaplatit. Ale kdo by odolal nerozkliknutí si reklamy s takovýmto úvodním textem, že? I když polovina z nás bydlí v panelovém domě a o vlastním bazénu si může nechat jen zdát, nabídka i tak působí velice lákavě. A proto jsme klikli i my a ve stručnosti Vám o ní povíme.

E-shop Marimex.cz vyklízí na zimu sklady, právě v něm probíhá totální výprodej bazénů a příslušenství! Snížené ceny jsou ale časově omezeny, vybrané zboží s až 50% slevou platí jen do konce tohoto týdne s jedním dnem navíc pro ty, co si víkend zpříjemní nějakou tou oslavou a zapomenou na odeslání objednávky. Momentálně v obchodě naleznete přes třicet nadzemních bazénů za velmi výhodné ceny.

Marimex.cz slevový kupón

Třeba bazén Orlando 3,66x0,91 m v bílé barvě se stabilní a pevnou konstrukcí, galvanizovanou bazénovou stěnou, který není nutné rozebírat a uklízet, ale stačí jej zazimovat, pořídíte o 2 000 Kč levněji. Nebo bazén Tahiti 2,00x4,00x1,00 m s kartušovou filtrací o výkonu 2 m3/hod. a slevou 2 700 Kč. Na bazénu Dakota 4,78x1,24 m s pískovou filtrací ušetříte až 13 100 Kč! Bazén má pod šedým obkladem z PVC kovovou konstrukci a zpevněné boční stěny. Vnitřní rám je silnější než tradiční kulaté kovové rámy. Je jednoduše sestavitelný, jednotlivé kusy snadno zapadají do sebe a není potřeba žádných dalších upínacích kolíků. U těchto a dalších ve výprodeji nemusíte platit za dopravu. Marimex.cz má totiž dopravné zdarma už od nákupu ve výši 1 001 Kč a to je podle nás hodně příjemné na obchod s takovýmto zaměřením.

U každého produktu ale nenaleznete jen štítek s finální cenou a upozorněním na dopravu zdarma. Můžete se dozvědět přesný čas vypršení akce, přesný popis s rozměry a fotografiemi, shlédnout videa, propočítat splátky, přečíst si recenze, názory a hodnocení ostatních zákazníků, stáhnout si zdarma návod či jiný informativní dokument, nebo koupit další potřebný materiál jedním klikem pod popiskem.

Marimex.cz slevový kupón

Konec října ale nepatří jen bazénům. Zároveň probíhá i velký výprodej solárních sprch a ohřevů a výprodej bazénové chemie. Solární ohřevy vody umožní koupání příjemnější a prodlouží koupací sezónu až o několik měsíců. Umožní ohřát si vodu doslova zadarmo a to až o 6 °C.Bazén si ale nemůžete jen postavit a čekat, že se o sebe bude po celý rok starat sám. Takový nákup není jednorázová útrata. Čas od času se musí vyčistit a k těmto účelům se hodí právě počkat si na výprodej bazénové chemie. Ten právě nastal a vy můžete vybírat až z 62 položek za výhodné ceny. Bazénová chemie je tu k dostání jako chlorová, bezchlorová a v podobě kyslíkové dezinfekce. Chemie je vyrobena pro vnitřní a venkovní bazény. Vhodné přípravky dovedou dezinfikovat vodu, odstraní kovy, sníží tvrdost vody, zlikviduje řasy, upraví pH vody. Také si poradí se zákalem vody a vysráží jemné nečistoty. Vše potřebné naleznete přehledně popsané a vysvětlené v sekci "Bazénová chemie".

Ale co bychom to byli za slevový server, kdybychom pro Vás přece jen neměli o nějakou tu slevu navíc. No nějakou, dokonce o pětadvacetiprocentní - na celý sortiment bazénové chemie získáte s vložením slevového kódu další 25% slevu! To kouzelné slovíčko objevíte v nejnovějším newsletteru Marimex.cz a samozřejmě na Slevovykupon.net.

Komentáře

CAPTCHA

Marimex.cz slevový kupón

Společnost Marimex patří mezi největší dodavatele zboží a služeb v oblasti bazénové a relaxační techniky. Je specializovaným prodejcem již více než 25 let. Prostřednictvím zkušených zaměstnanců dokáže poskytovat prvotřídní služby a prodej kvalitních výrobků. Sídlo společnosti se nachází v Praze Libu...

Marimex.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.