Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Luxor.cz a jeho KNIHOMÁNIE 2020 - PRODLOUŽENO

Luxor.cz a jeho KNIHOMÁNIE 2020 - PRODLOUŽENO

27.11.2020 napsal(a) Honza H.

Protože knihománie na Luxor.cz má velký úspěch, rozhodli se, že knihománii pro vás prodlouží až do konce roku! Co to znamená? Znamená to, že knihu nyní navíc dostanete zdarma k celé řadě dalších knížek. Knihománie se rozšířila tedy nejen časově, ale do nybývalých rozměrů. Nejlepší knihy roku nakoupíte za skvělé ceny a k tomu navíc získáte dárek.

Luxor.cz slevový kupón

Největší hity sezóny už jsou na cestě na knihkupecké pulty. Vy se můžete nechat smést vlnou knižního šílenství. Knihománie se šíří rychlostí blesku a není před ní úniku. Ke každému nákupu, který obsahuje knihu z Knihománie a u kterého je vybraný způsob vyzvednutí na kamenné prodejně navíc získáte knihu křížovek jako dárek zdarma.

Luxor.cz vám přináší výběr bestsellerů všech žánrů, které zaručeně ohromí vás i celou vaši rodinu. Jednat se může o nové kuchařky od Zdeňka Pohlreicha nebo Romana Vaňka, životní příběh Lucie Bílé nebo Jiřiny Bohdalové nebo pohádky pro děti od Čtyřlístku nebo Jiřího Žáčka. Pod stromečkem se zajisté budou vyjímat. Akce nyní platí do 31. prosince 2020 nebo do vyprodání zásob.

Objednávky z e-shopu můžete vyzvedávat na prodejnách bezpečně a zaručeně bez poplatku. Výdejní okénka jsou otevřená, ovšem čekejte, že budete muset vystát menší frontu, protože je zpracováváno aktuálně velké množství objednávek. Objednávejte dárky včas, protože kvůli velkému zájmu a přetížení skladu může dojít k tomu, že některé objednávky budou vyřízeny se zpožděním. Knihy pod stromeček jsou ale stále doručovány včas. Ovšem ten se pomalu krátí.

Komentáře

CAPTCHA

Luxor.cz slevový kupón

Prodej české i světové beletrie, románů, knih pro děti, komiksů, sci-fi literatury, fantasy románů nebo válečných románů. Knihkupectví Neo Luxor nabízí kuchařky, knihy o sportu nebo zahradničení, o zdravém životním stylu.

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.