Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Mall.cz se přizpůsobí, aby vás ochránil

Mall.cz se přizpůsobí, aby vás ochránil

20.4.2020 napsal(a) Honza H.

Všichni jsme se v souvislosti s pandemií koronaviru museli přizpůsobit. A Mall.cz patří mezi ty obchody, kde je bezpečnost na prvním místě. Dělají všechno proto, aby vaše balíčky dorazily bezpečně k vám. Všichni zaměstnanci jsou kontrolováni a je požadováno, aby se chovali maximálně zodpovědně. To znamená používání ochranných jednorázových rukavic, ochranu tváře i dezinfekční gely. Na skladě se měří teplota a je zaveden bezkontaktní režim s dopravci. Do prodejen se nedostane více než 3 zákazníci. A zavedna je také možnost bezkontaktního doručení až k vašim dveřím.

Mall.cz slevový kupón

Právě bezkontaktní doručení je novinka, kterou ocení především zákazníci z rizikových skupin. Tato doplňková služba je poskytována zdarma. Funguje tak, že zaplatíte předem nebo s odkladem na 14 dní s Mall pay a vyberete dopravu - bezkontaktní doručení. Objednávku pak odešlete. Dopravce vás následně bude kontaktovat SMS zprávou a e-mailem. Podle instrukcí se domluvte s kurýrem na místě, kde chcete objednávku zanechat. Smluvené místo potvrdíte přímo kurýrovi SMS zprávou. Jakmile kurýr objednávku na dané místo uloží, pořídí fotografii zásilky a vy si ji můžete bezpečně vyzvednout.

Pro ty, kdo chtějí větší bezpečí zásilky je připraven bezkontaktní výdej. O ten si stejně jako v předchozím případě můžete zažádat ve formuláři objednávky. Pak jen dorazíte na výdejní místo, kde využijete buď platební automat nebo mobilní aplikaci. Vyčkáte pouze na vyvolání pořadového čísla. Své číslo ukážete zaměstnanci a odstoupíte od pultu. Zaměstnanec přinese objednávku na výdejní pult a odstoupí. Jednoduché.

Doplňkovou službou je také prodloužení lhůty pro vrácení a reklamace zboží. Tato doba bude dlouhá stejně dlouho jako karanténa České republiky + 14 dní. Vracení a reklamace nyní neprovádějte osobně, ale využívejte českou poštu. Návštěvy prodejen provádějte vždy bez doprovodu a preferujte kurýrní služby, kde je to jen možné.

Pro obchodníky, kteří museli zavřít své obchody je tu připravena možnost přidat svůj sortiment do sortimentu Mall.cz. Zajistíte tak odběr pro své produkty i ve chvíli, kdy vy sami nejste schopni prodávat.

V rámci Mall.tv pomáhá Mall přežívat kultuře. Ta se přesunula z hledišť, klubů a sálů do online světa. Použijte Mall.tv, podpořte umělce a užijte si spoustu zábavy.

Díky Mall Pay si nemusíte dělat ani starosti s opožděnou výplatou. Zaplatit produkty z e-shopu Mall.cz totiž můžete až za 14 dní od objednání. Ušetříte za dobírku, produkt zdarma vyzkoušíte a nic neriskujete.

Mall.cz slevový kupón

A v neposlední řadě Mall myslí také na zdravotníky. Právě pro lidi v první linii - zdravotníky, lékaře a zdravotní sestry je přichystán ten největší dík. Ten má podobu možnosti přispět v závěru objednávky symbolickými 20 korunami. Tyto peníze jsou zaslány iniciativě #EnergiiLekarum, která doveze energetický balíček pro tyto nehorázně vyčerpané lidi. Za každých 120 Kč dostane balíček jeden zdravotník.

Řekli bychom, že Mall.cz vám nabízí z českých obchodů nejvíce možností pro bezpečný nákup všeho, co byste mohli potřebovat (nyní i včetně potravin). Přejeme příjemný nákup a pamatujte - Spolu to zvládnem.

Komentáře

CAPTCHA

Mall.cz slevový kupón

Internetová nákupní galerie nabízející bílé zboží, elektroniku, PC a mobily, sport, hobby, chovatelské potřeby, hračky, design a styl. Již od roku 2000 se v Mall.cz snaží být vaším spolehlivým partnerem vždy, když potřebujete rychle a komfortně nakoupit.

Mall.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.