Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Mall.cz slaví narozeniny a dárky dostáváte vy

Mall.cz slaví narozeniny a dárky dostáváte vy

Mall.cz slaví narozeniny. Ale dárky dostáváte Vy. První skvělou možností jak ušetřit je sleva 300 Kč, kterou můžete využívat pro každý nákup nad 3000 Kč. K tomu je třeba použít slevový kód, který najdete pod tímto odkazem.

K mnoha produktům si teď navíc můžete užívat super dárky. Na Mall.cz najdete spoustu produktů, které v sobě mají zahrnutý dárek zdarma.

Nechybí ani speciální akční nabídka, která platí v kategoriích spotřební elektroniky, PC, konzolí a her, velkých domácích spotřebičů a úklidu, malých spotřebičů a doplňků do domácnosti, produktů pro děti, módy a kosmetiky, sport, fitness a potravinových doplňků a také dílny, zahrady a chovatelských potřeb.

Pokud navíc zaplatíte zapamatovanou kartou Mastercard, můžete vyhrát exkluzivní package pro 2 osoby na finále UEFA Ligy Mistrů v Madridu. Součástí jsou letenky, ubytování v 5 hvězdičkovém hotelu s průvodcem, VIP servis a doprava v rámci výletu.


Mall.cz

Mall.cz slevový kupón

Internetová nákupní galerie nabízející bílé zboží, elektroniku, PC a mobily, sport, hobby, chovatelské potřeby, hračky, design a styl. Již od roku 2000 se v Mall.cz snaží být vaším spolehlivým partnerem vždy, když potřebujete rychle a komfortně nakoupit.

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.