Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Mall.cz - věrnost se vyplatí

Mall.cz - věrnost se vyplatí

27.4.2018 napsal(a) Honza H.

Nakupujete rádi na Mall.cz? Pak zajisté víte, že s naším slevovým portálem můžete často na Mall.cz ušetřit i desítky procent ze svého nákupu. Mall.cz nenabízí většinou obecné slevové kódy, ale rád nabízí slevy na celé kategorie zboží, na konkrétní značky nebo konkrétní produkty.

Mall.cz slevový kupón

Pokud ale na Mall.cz nakupujete častěji, možná byste měli uvažovat o prémiovém členství Mall.cz Plus. Jako člen tohoto klubu získáte expresní dopravu zdarma u všech objednávek po dobu jednoho roku. Zároveň také získáte 2x delší dobu na vrácení zboží bez nutnosti udání důvodu.

Pro členy klubu Mall.cz plus existuje také speciální linku pro řešení Vašich požadavků. Nikdy tak nebudete muset čekat na lince ve frontě s ostatními zákazníky. K tomu všemu navíc do svého e-mailu obdržíte speciální VIP nabídky, které nejsou běžným zákazníkům přístupné.

Členství v tomto klubu se ovšem opravdu vyplatí pouze těm, kteří Mall.cz využívají častěji. Výhody získáte za 599 Kč ročně nebo se členem stanete automaticky.

Pokud nakoupíte v jednom roce za více než 50 000 Kč, stačí kontaktovat zákaznický servis na speciální lince a členství bude Vaše i bez placení. Pamatujte ovšem, že tyto objednávky musíte učinit jako registrovaný zákazník na jeden účet. Členství v tomto klubu platí v obou případech – získání zdarma i zaplacení poplatku, na 365 dní.

Tento klub ale není jediným, do kterého můžete na Mall.cz vstoupit. Je tu také kávový klub DeLonghi. Vstup do tohoto klubu je zdarma. Stačí mít už zaregistrovaný účet na Mall.cz. Okamžitě dostanete slevový kód na 10 % na svůj první nákup prostřednictvím kávového klubu. Tento kupón je platný 30 dní, takže s jeho uplatněním neváhejte. Mimo této skvělé slevy získáte také přistup k pravidelným výhodným nabídkám zboží, které je spojené s kávou na Mall.

Poslední výhodou, kterou Mall.cz nabízí je kreditní karta Mall. Jedná se o běžnou kreditní kartu, kterou můžete používat pro libovolné účely s celou řadou výhod. Za její sjednání obdržíte 2 000 Kč za Váš první nákup. 2 % z Vašich plateb Vám budou vráceny zpět, získáte slevy v hodnotě až 25 % na více než 1 400 místech partnerů PREMIUM RB CLUB, nákup na splátky u Mall.cz budete mít vždy bez navýšení a k tomu další speciální slevy až do výše 40 % na vybrané zboží Mall.cz. Další výhody potom získáte, pokud máte účet v Reiffesisen Bank, která je partnerem Mallu právě v oblasti kreditních karet. Výhodou je, že za tuto kreditní kartu neplatíte žádný poplatek a pokud budete využívat bezúročného období, které je nařízeno zákonem, tak Vás nečekají ani úroky z jejího používání jakožto úvěrového produktu. Pro podmínky a další informace si prohlédněte příslušnou záložku na Mall.cz.

Mall.cz slevový kupón

Nebudeme Vám tvrdit, že Mall.cz je nejlepším obchodem, který existuje. Co Vám ale můžeme bezpečně říci je, že můžete dosáhnout značných výhod, pokud budete využívat všechny výhody, které Mall.cz nabízí v kombinaci s výhodnými akčními kupóny, které můžete získat prostřednictvím našeho slevového portálu SlevovyKupon.net.

Komentáře

CAPTCHA

Mall.cz slevový kupón

Internetová nákupní galerie nabízející bílé zboží, elektroniku, PC a mobily, sport, hobby, chovatelské potřeby, hračky, design a styl. Již od roku 2000 se v Mall.cz snaží být vaším spolehlivým partnerem vždy, když potřebujete rychle a komfortně nakoupit.

Mall.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.