Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Maminky šetří na Alza.cz

Maminky šetří na Alza.cz

21.6.2017 napsal(a) Honza H.

Dnešní slevová nabídka rozhodně potěší všechny maminky. Co si budeme povídat, výchova miminka může přijít dost draho. Proto se nemůžeme divit, že se maminky koncentrují na portálech typu Mimibazar, aby sdílely různé slevy a přeprodávaly si různé zboží. Jídlo je ale to, co si navzájem prodat nemohou. Mohou ale sdílet slevový kupón, který jim nabídneme třeba my.

Alza.cz slevový kupón

Že Vám poskytneme slevu na dětské příkrmy a výživu? Co to asi může být za obchod? Nikdo by nečekal že to bude Alza.cz, přesto tomu tak je. Již dávno není pravdou, že Alza.cz nabízí pouze elektroniku. Je to takové velké tržiště, kde naleznete prakticky cokoliv.

Sleva se týká konkrétně značky Nutrilon a Nutrimama a také příkrmů Hami. (Nejsme si jisti, na které přesně výrobky se sleva na Nutrilon a Nutrimama vztahuje. Prostě to vyzkoušejte u výrobků, které si chcete zakoupit - třeba budete mít štěstí a trefíte se).

Protože jako bezdětný muž nemám ponětí, k čemu jednotlivé věci slouží, vezmu si na paškál balení Nutrimama mléčný nápoj v prášku. Vězte, že ale můžete podobný postup uplatnit také na ostatní vybrané produkty tohoto výrobce.

Jedno balení Nutrimama Mléčný nápoj v prášku o velikosti 400 g zakoupíte standardně za 169 Kč. Taková normální cena. První výhodou je, že čím více balení zakoupíte, tím levnější nakonec budete nákup mít. Pro 2 ks už to je 158 Kč, pro 3 a více kusů 148 Kč. To už je vcelku slušná cena. Tím to ale nekončí. My jsme pro Vás sehnali slevový kupón, díky kterému ušetříte ještě více. V našem vzorovém příkladu jsme nakoupili 10x balení – běžně by tedy byla cena 1 690Kč, při množstevní slevě pak 1 477 Kč. Díky slevovému kupónu na 15 % získáte naši vzorovou objednávku za 1 256 Kč. A to už je slušná sleva od Alza.cz.

Alza.cz slevový kupón

Další sleva se týká příkrmů Hami. Udělali jsme podobný vzorový nákup – přidali jsme 10x Hami příkrm zelenina s jehněčím a jáhlami, Hami příkrm zelený hrášek a Hami ovocnou kapsičku jablíčko a hruška. I zde u některých výrobků uplatňujete množstevní slevu, jak můžete vidět na obrázku. Běžně byste za tuto objednávku zaplatili 658 Kč. Taková normální cena. Lepší je ovšem zaplatit o 20 % méně díky našemu slevovému kódu. Výsledná cena je pak 526 Kč.

Alza.cz slevový kupón

Pokud máte ještě další věci, které potřebujete nakoupit, zkontrolujte databázi našich obchodů. Použijte vyhledávač a zkuste najít Váš oblíbený obchod se zbožím pro děti. Šance je, že naleznete slevové kódy i pro ně. Slevové kupóny pro Alza.cz o kterých jsme se zmínili mají platnost do konce června.

To už je od nás i od Alza.cz dnes vše.

Komentáře

CAPTCHA

Alza.cz slevový kupón

Alza.cz a.s. je český obchod s počítači, spotřební elektronikou, lídr a inovátor v oblasti internetového prodeje v České republice a na Slovensku. PC sestavy, notebooky, monitory, tiskárny, PDA, Software, MP3, digitální foto. Vše skladem...

Alza.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.