Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Marie Terezie a její Habsburkové

Marie Terezie a její Habsburkové

26.4.2017 napsal(a) Honza H.

Už v minulosti jsme Vám říkali, že pokud budeme mít slevový kupón na knihy, podělíme se s Vámi o náš výběr a doporučíme, jak při nákupu tohoto titulu ušetřit. A ta chvíle je tady. Následující popis je parafrází popisu umístěného v knihkupectví AlbatrosMedia.cz, do kterého Vám také na konci nabídneme slevový kód.

Albatrosmedia.cz slevový kupón

Kniha, o které Vám budeme povídat není ale tak úplně chybou. Jedná se o komiks z dětské a naučné edice. Tento komiks se snaží děti seznámit s historií zábavnější formou, než je pouze strohé čtení. Děti prostě lépe reagují na obrazový materiál, a to je přesně to, čeho tato publikace využívá. Jedná se o knihu Marie Terezie a její Habsburkové. Kniha je doporučena pro malé čtenáře už od 9 let.

Marie Terezie je dodnes jediná česká panovnice. Rod Habsburků není historicky na Českém území vnímán příliš pozitivně, přesto ona sama si získala srdce českého národa jako spravedlivá a moudrá panovnice. Habsburkové jsou s českými zeměmi spjati až do 20. století. Kniha komiksů sleduje tuto společnou historii Habsburského rodu a českého národa a zaměřuje se právě na období panování Marie Terezie.

Panovnice si musela po svém ustupu projít celou sérií válet, protože byla vnímána ostatními panovníky tehdejší Evropy jako nepřijatelná především proto, že byla ženou. Vyčerpávající vályk tuto ženu nezlomily a v konečném důsledku ji posílily a vydobyli jí věhlas v tehdejší světové politice i v celých dějinách. Komiksová část knihy se zaměřuje na události v průběhu válek o habsburské dědictví. Kniha vyšla k příležitosti oslavy třístého výročů narození Marie Terezie.

Autory knihy jsou Zdeněk Ležák a Rudolf Suran a kniha vychází nákladem nakladatelství EDIKA. Kniha vyjde prvního května, vy ji však už můžete předobjednávat v běžném režimu. Na AlbatrosMedia.cz si můžete prohlédnout některé kapitoly – kniha se skládá z části s texty a komiksové části. Stáhnout si můžete obsah i ukázkovou kapitolu.

A co je nejlepší? Že můžete samozřejmě ušetřit díky slevovému kódu. Už delší dobu můžete pro AlbatrosMedia.cz využívat slevový kód na 25 % slevy z celé objednávky.

Albatrosmedia.cz slevový kupón

Slevový kód platí na celý sortiment. Vybírat můžete novinky, bestsellery, dárkové boxy a další zboží. Z bestsellerů můžeme doporučit také smostatný román Mrissy Meyerové – Bez srdce, povídku "Jeden kluk z milionu" od Monicy Woodové nebo návod Pavla Šímy na miliony úspěch a štěstí se jménem "Na plné Koule".

Albatrosmedia.cz slevový kupón

Věříme, že si z nabídky tohoto skvělého knihkupectví vyberete a ušetříte čtvrtinu nákladů na nové knížky s naším kupónem.

Komentáře

Albatrosmedia.cz slevový kupón

Internetové knihkupectví Albatrosmedia.cz poskytuje svým zákazníkům pestrou škálu knih a multimédií určených pro děti i dospělé a navíc ke každému nákupu nad 1000 Kč získáte poštovné a knižní dárek úplně zdarma.

Albatrosmedia.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.