Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Marimex slaví 25 let se slevami

Marimex slaví 25 let se slevami

5.8.2018 napsal(a) Honza H.

Pomalu se blíží konec léta, ale horka nás přesvědčují stále o tom, že investice do bazénu byla dobrá. Pokud jej ještě nemáte, možná je teď nejlepší čas na to si jej pořídit. Stále stihnete velkou část letošní koupací sezóny a navíc můžete výrazně ušetřit. Marimex totiž slaví 25. narozeniny a chce se s Vámi podělit i o zajímavé slevy a to nejen co se týče bazénů, ale celého sortimentu obchodu Marimex.cz.

V narozeninovém výprodeji na Marimex.cz můžete ušetřit až 70 % na různých produktech. Samozřejmě takto zlevněných produktů je minimum, nicméně ušetřit můžete průměrně 40 % a některé vybrané produkty se opravdu hranici 70 % blíží a to včetně některých modelů bazénů. Menší slevy pak očekávejte třeba na trampolíny, bazénovou chemii, nafukovací lehátka a také houpačky.

Marimex.cz slevový kupón

Nezapomeňte, že všechny produkty, které v rámci svého sortimentu Marimex.cz nabízí jsou vysoce kvalitní a zákazníkům vydrží v provozu celá dlouhá léta. I přesto, že se tedy jedná o zboží za výprodejové ceny, můžete očekávat vysoký standard kvality, který Marimex.cz nabízí běžně. Můžete tak očekávat, že proukty budete moci využívat i následující sezóny s pocitem, že jste při svém nákupu výrazně ušetřili. Pokud máte zájem si zboží před nákupem prohlédnout, navštivte obrovský showroom v Praze.

Vybírat můžete z opravdu široké škály produktů za výrazně nižší ceny. Kromě těchto výrazných narozeninových slev pak můžete uplatňovat také některé slevové kódy, které jsou Vám dostupné prostřednictvím našeho slevového portálu SlevovyKupon.net:

200 Kč při nákupu nad 2 000 Kč

5 % sleva na bazény

10% sleva na bazénovou filtraci

10 % na vše z kategorie solární ohřev

25 % na bazénovou chemii

A k tomu všemu navíc můžete využívat možnost dopravy zdarma pro jakoukoliv objednávku, která překročí 1 000 Kč - včetně rozměrných zásilek bazénů a trampolín.

Přejeme Vám příjemné nakupování v obchodě Marimex.cz.

Komentáře

CAPTCHA

Marimex.cz slevový kupón

Společnost Marimex patří mezi největší dodavatele zboží a služeb v oblasti bazénové a relaxační techniky. Je specializovaným prodejcem již více než 25 let. Prostřednictvím zkušených zaměstnanců dokáže poskytovat prvotřídní služby a prodej kvalitních výrobků. Sídlo společnosti se nachází v Praze Libu...

Marimex.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.