Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Martinus.cz vykoupí knížky, které už jste četli

Martinus.cz vykoupí knížky, které už jste četli

26.5.2023 napsal(a) Honza H.

Obchod s knihami Martinus.cz přichází s úžasnou promo akcí, kterou by čtenáři neměli minout! Martinus.cz představuje akci nazvanou "Knihovrátek", která umožní čtenářům snadno a bezstarostně se zbavit přečtených knih a získat za ně lákavou dárkovou poukázku na nákup v Martinus.cz.

Martinus.cz slevový kupón

Ve skutečnosti funguje Knihovrátek tak, že čtenáři přidají knihy, které chtějí vydat, prostřednictvím vyhledávání na stránce Martinus.cz nebo sekce "Můj Knihovrátek". Okamžitě uvidí, zda jsou knihy vhodné pro výkup, a obdrží předběžnou hodnotu dárkové poukázky. Poté mohou jednoduše poslat své přečtené knihy do obchodu, kde najdou nový domov. Nemusí čekat na prodej, protože Martinus.cz se postará o jejich další osud.

Po přijetí knih do skladu proběhne důkladná kontrola stavu. Poté čtenář obdrží e-mailem kód dárkové poukázky, který odpovídá hodnotě výkupu. Je výhodné, že předběžnou hodnotu poukázky dostane dopředu, takže ví, na co se může těšit.

Výhody účasti v akci Knihovrátek jsou následující: čtenáři získají dárkovou poukázku na nákup v online knihkupectví Martinus.cz. Můžou tak osvěžit svou knižní poličku novými dobrodružstvími. Definitivní hodnotu dárkové poukázky jim Martinus.cz oznámí prostřednictvím e-mailu do 21 dní od doručení knih.

Otázka, zda lze nabídnout všechny knihy, které máte doma, závisí na zájmu Martinus.cz o konkrétní titul a jeho šanci najít nového čtenáře. Pokud je kniha nevhodná pro výkup, můžete ji přidat do "Hlídacích sov", které vás upozorní, když se daný titul zařadí do výkupu. Kritéria pro výkup zahrnují oblíbenost mezi knihomoly a poptávku po konkrétní knize. Přečtené knihy v dobrém stavu mají největší šanci na úspěšný výkup.

Martinus.cz vykupuje i knihy ve slovenštině a vybrané tituly v angličtině, pokud mají šanci najít nové čtenáře prostřednictvím Knihovrátku. Kritéria pro výběr se neustále rozšiřují, takže je stále více zahraničních titulů zařazováno do výkupu.

Martinus.cz se stará o stav knih při výkupu. Preferuje knihy ve "výborném stavu" a s všemi přílohami. Knihy by neměly být popsané tužkou, perem ani fixou a měly by být stále dobře čitelné. Kniha s věnováním není vhodná pro Knihovrátek. Martinus.cz také dbá na to, aby vykoupené knihy nebyly napadené knižní plísní, která by se mohla šířit.

Pro zaslání knih do Martinus.cz čtenáři vyplní názvy všech přečtených knih, které chtějí darovat dalším čtenářům. Poté obdrží e-mailem podrobné instrukce ohledně zabalení knih a místa, kam je poslat. Čtenáři mají na zaslání knih měsíc a balík mohou odeslat na nejbližší pobočku Zásilkovny, kde se přeprava hradí za ně.

Pokud čtenář zakoupil knihu na Martinus.cz, může se těšit na ještě výhodnější cenu. Pro rozpoznání, že se jedná o knihu zakoupenou na Martinus.cz, je nezbytné použít pro nákup i výkup stejný zákaznický profil.

Čtenáři mohou nechat své přečtené knihy zažít nová dobrodružství a získat dárkovou poukázku na další nakupování v Martinus.cz. Tato skvělá promo akce je skvělou příležitostí oživit knižní sbírku!

Komentáře

CAPTCHA

Martinus.cz slevový kupón

Knihy a filmy v internetovom knihkupectví Martinus.cz. Více než 100 000 titulů, slevy 5-80 %.

Martinus.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.